SIGNORA PEARL EDP DLA KOBIET

SIGNORA PEARL zapach od Farmasi

Nie ukrywam, że lubię odkrywać nowe zapachy. Sprawia mi to dużo przyjemności, czuję się wtedy jak odkrywca, jak ktoś kogo fascynuje sztuka. Poniekąd, mówi się, że w perfumach są ,,nuty” zapachowe. Myślę, że coś w tym jest i stworzenie wyjątkowych perfum wymaga też wyjątkowego talentu. Wracając do sedna, a raczej do bohatera dzisiejszego wpisu jakim jest zapach Signora Pearl. Przyznam, że kupiłam go w ciemno. Dopiero z czasem gdzieś wyczytałam, że zapach jest inspirowany słynnymi perfumami Chanel Coco Mademoiselle. Czy naprawdę pachną podobnie ? Niestety tego nie mogę wam zapewnić, bo nie wąchałam oryginału.

Co myślę o zapachu SIGNORA PEARL

Zapach jest lekki świeży, kwiatowo-owocowy. Jest w nim wiele słodyczy ale i też rześkości jak i nieco gorzkiego zapachu. Z początku przebijają się kwiatowe nuty, które kuszą słodyczą. Później pojawiają się wyczuwalna bergamotka, która nadaje ,,nieco chłodu” całości zapachu. W tle wyczuwalna jest głównie róża, konwalia i magnolia. Dobrze wyczuwalne są też nuty bazy. Piżmo, wanilia i bursztyn. Stanowią one dopełnienie zapachu i nadają jemu wyjątkowego charakteru.

Z pewnością jest to zapach dla kobiety radosnej, pełnej życia i optymizmu. Takiej która patrzy na świat, przez różowe okulary. Słodkość a zarazem świeżość zapachu, jest idealną opcją na co dzień jak i od święta. Myślę, że polubią go zwłaszcza młode kobiety, szukające zapachu który zarówno doda energii jak i podkreślą kobiecą naturę.

Aura zapachu jest średnia, zapach jednak zwraca mimo tego na siebie uwagę. Trwałość nie należy do najlepszych,nie jest również słaba. Wyczuwam na sobie zapach na jakieś pół dnia. Mogłabym to określić jako 4-8 godzin. Mimo niezbyt dużej trwałości, uważam że zapach jest warty swojej ceny.

SIGNORA PEARL EDP DLA KOBIET

Co skrywa zapach ?


Nuty głowy: Bergamotka, morela, czarna porzeczka, mandarynka
Nuty serca: Frezja, róża damasceńska, konwalia, magnolia
Nuty bazy: Piżmo, wanilia, bursztyn

14 komentarzy do “SIGNORA PEARL EDP DLA KOBIET”

Leave a Reply

%d bloggers like this: