Niszowe zapachy od Comme des Garcons

Perfumy to nie tylko dodatek, który ma miłym zapachem zjednać do nas innych. To również nasz znak rozpoznawczy, coś co, wyróżnia nas w tłumie i w połączeniu z kreacjami i sposobem bycia pozwala w pełni wyróżnić się z tłumu. To chyba wystarczający powód, by naprawdę świadomy miłośnik perfum nie powinien sięgać po najtańsze, często nieoryginalne zapachy. Oryginale perfumy wbrew pozorom nie są wcale drogie – flakon kupiony za kilkaset złotych wystarczy nam przecież na długi czas. Tym bardziej, że wybierając produkty uznanych marek, do wyboru mamy naprawdę interesujące propozycje. Oto 3 z nich pochodzące z marki Comme des Garcons.

  1. Interesujące perfumy: Comme des Garcons Avignon
  2. Ciekawe perfumy: Comme des Garcons Blackpepper
  3. Perfumy dla wymagających: Comme des Garcons Floriental

Interesujące perfumy: Comme des Garcons Avignon

To zapach inspirowany niepowtarzalnym nastrojem wczesnego średniowiecza. Wyraźnie przenosi w czasy, gdy upadało Cesarstwo Rzymskie, a centrum Europy stawał się Avignon. Nietrudno odnaleźć w nim klimat gotyckich katedr, ich niepowtarzalnego zapachu, gry mroku ze światłem. Twórcom Comme des Garcons Avignon udało się to osiągnąć dzięki połączeniu ciężkich, kadzidłowych i mirrowych nut, przechodzących stopniowo w akcenty dymne i żywiczne. Zakończenie stanowi unikatowe połączenie rzymskiego rumianku i wanilii. Wszystko to daje niezwykły efekt obcowania z mrokiem średniowiecza i mistyczną grą świateł i cieni.

Ciekawe perfumy: Comme des Garcons Blackpepper

Kolejny zapach to propozycja dla osób, które nie mogą oprzeć się wszelkim nieoczywistościom, rzeczom o nieokreślonych kształtach i ukrytych głęboko sensom. To perfumiarska wizja niezwykłej kolizji cząsteczek, spektakl, w którym najważniejsze role odgrywają nuty ziarenek pieprzu, a tłem jest absolutna ciemność. Na nią w Comme des Garcons Blackpepper składają się takie zapachy jak drzewo agarowe, fasola tonka, piżmo, cedr czy paczula. Wszystkie zostały rozebrane na czynniki pierwsze z gracją godną perfumiarskiego mistrza.

Perfumy dla wymagających: Comme des Garcons Floriental

Ostatnia propozycja jest skierowana do pań, które lubią, kiedy kształty się zmieniają w coś zupełnie innego, stają się nieokreślone i nieuchwytne. To zburzenie wszystkich zasad rządzących sztuką perfumiarską i zbudowanie na ich zgliszczach czegoś zupełnie innego – niezwykłej, zamglonej kompozycji, w której na pierwszy plan wysuwają się nuty kadzidła, śliwki w czekoladzie, sandałowca, labdanum i wetiweru. Comme des Garcons Floriental można kupić pod adresem https://lulua.pl/produkt/floriental-100-ml-edp/.

8 komentarzy do “Niszowe zapachy od Comme des Garcons”

Leave a Reply

%d bloggers like this: