Niszowe zapachy od Comme des Garcons

Niszowe zapachy Comme des Garcons

Perfumy to nie tylko dodatek, który ma miłym zapachem zjednać do nas innych. To również nasz znak rozpoznawczy, coś co, wyróżnia nas w tłumie i w połączeniu z kreacjami i sposobem bycia pozwala w pełni wyróżnić się z tłumu. To chyba wystarczający powód, by naprawdę świadomy miłośnik perfum nie powinien sięgać po najtańsze, często nieoryginalne zapachy. Oryginale perfumy wbrew pozorom nie są wcale drogie – flakon kupiony za kilkaset złotych wystarczy nam przecież na długi czas. Tym bardziej, że wybierając produkty uznanych marek, do wyboru mamy naprawdę interesujące propozycje. Oto 3 z nich pochodzące z marki Comme des Garcons.

  1. Interesujące perfumy: Comme des Garcons Avignon
  2. Ciekawe perfumy: Comme des Garcons Blackpepper
  3. Perfumy dla wymagających: Comme des Garcons Floriental

Interesujące perfumy: Comme des Garcons Avignon

To zapach inspirowany niepowtarzalnym nastrojem wczesnego średniowiecza. Wyraźnie przenosi w czasy, gdy upadało Cesarstwo Rzymskie, a centrum Europy stawał się Avignon. Nietrudno odnaleźć w nim klimat gotyckich katedr, ich niepowtarzalnego zapachu, gry mroku ze światłem. Twórcom Comme des Garcons Avignon udało się to osiągnąć dzięki połączeniu ciężkich, kadzidłowych i mirrowych nut, przechodzących stopniowo w akcenty dymne i żywiczne. Zakończenie stanowi unikatowe połączenie rzymskiego rumianku i wanilii. Wszystko to daje niezwykły efekt obcowania z mrokiem średniowiecza i mistyczną grą świateł i cieni.

Ciekawe perfumy: Comme des Garcons Blackpepper

Kolejny zapach to propozycja dla osób, które nie mogą oprzeć się wszelkim nieoczywistościom, rzeczom o nieokreślonych kształtach i ukrytych głęboko sensom. To perfumiarska wizja niezwykłej kolizji cząsteczek, spektakl, w którym najważniejsze role odgrywają nuty ziarenek pieprzu, a tłem jest absolutna ciemność. Na nią w Comme des Garcons Blackpepper składają się takie zapachy jak drzewo agarowe, fasola tonka, piżmo, cedr czy paczula. Wszystkie zostały rozebrane na czynniki pierwsze z gracją godną perfumiarskiego mistrza.

Perfumy dla wymagających: Comme des Garcons Floriental

Ostatnia propozycja jest skierowana do pań, które lubią, kiedy kształty się zmieniają w coś zupełnie innego, stają się nieokreślone i nieuchwytne. To zburzenie wszystkich zasad rządzących sztuką perfumiarską i zbudowanie na ich zgliszczach czegoś zupełnie innego – niezwykłej, zamglonej kompozycji, w której na pierwszy plan wysuwają się nuty kadzidła, śliwki w czekoladzie, sandałowca, labdanum i wetiweru. Comme des Garcons Floriental można kupić pod adresem https://lulua.pl/produkt/floriental-100-ml-edp/.

8 komentarzy do “Niszowe zapachy od Comme des Garcons”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *