Jeśli myślisz o medycynie estetycznej – wypróbuj te zabiegi!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej niosą za sobą niesamowity potencjał – potrafią uwydatnić piękno, zakryć mankamenty, dodać pewności siebie! Jeśli stoisz przed wyborem, jaki zabieg wybrać, warto zdecydować się na nieinwazyjne procedury. Dają doskonałe efekty, a Ty nie musisz obawiać się o długotrwałą rekonwalescencję. Zobacz, dlaczego medycyna estetyczna zyskała tylu zwolenników! 

Nieinwazyjna medycyna estetyczna!

Metamorfoza w gabinecie? Tak, to możliwe! Już nie musisz korzystać z uciążliwych zabiegów chirurgicznych, aby odmienić swój wygląd. Szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej ma swoje mniej inwazyjne odpowiedniki. Jakie? Do tego typu terapii należy m.in. korekta nosa. Wiele z kształtów nosa można zmienić tylko za pomocą kwasu hialuronowego lub specjalnych nici.

Taki zabieg to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą długotrwałego wyłączania z codziennych aktywności – korzystając z zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, wystarczy jedna wizyta w gabinecie, aby odmienić nos. Kolejną mniej inwazyjną metodą jest lifting za pomocą nici PDO – to doskonałe rozwiązanie dla osób, które widzą na twarzy obwisłości np. w okolicy żuchwy, powiek, brwi. Nici liftingujące doskonale radzą sobie z tego typu problemami – podnoszą tkanki, sprawiają, że skóra staje się bardziej napięta i odżywiona. Po zabiegu nie pozostają widoczne ślady w postaci blizn.

Szybkie i czasowe efekty!

Jakie są jeszcze zalety medycyny estetycznej? Szybkość! Zabiegi stosowane w klinikach dają często natychmiastowe efekty. Wchodzimy do gabinetu z wąskimi ustami, wychodzimy z pełnymi i uwydatnionymi wargami (wypełnionymi kwasem hialuronowym). To właśnie wielka zaleta medycyny estetycznej – rezultat widoczny od razu. Oczywiście istnieją także procedury, które wymagają przebudowy tkanek, pobudzenia procesów odnowy lub regeneracji skóry – wtedy rezultaty będą pojawiały się w ciągu kilku miesięcy.

Ale niewątpliwie wiele z nich daje efekty od razu po wykonanym zabiegu. Co natomiast, jeśli dany zabieg nie spełnił naszych oczekiwań? Nic straconego! Wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej daje czasowe efekty (nici ulegają rozpuszczeniu, kwas hialuronowy się wchłania). Zatem, jeśli uzyskany efekt nie jest naszym wymarzonym – nie zostaniemy z nim na zawsze, gdyż całkowicie ustąpi po kilku lub kilkunastu miesiącach.

Wybieraj świadomie!

Jeśli decydujesz się na zabieg w klinice medycyny estetycznej, pamiętaj, aby wybierać sprawdzone miejsca i doświadczonych lekarzy. To oni poprowadzą cię przez świat skutecznych, bezpiecznych, naturalnych zabiegów. Na konsultacji dowiesz się, jakie metody będą w Twoim przypadku najodpowiedniejsze, lub które nie przyniosą oczekiwanych rezultatów.

Przed przystąpieniem do zabiegu porównuj oferty i czytaj opinię o lekarzach. Piękne efekty sprawią, że szybko dostrzeżesz, że medycyna estetyczna to dziedzina, która może odmienić nie tylko wygląd, ale i poprawić twoje samopoczucie.

Zapoznaj się z ofertą kliniki medycyny estetycznej Preibisz Skin Doctors: https://www.preibisz.com/

8 komentarzy do “Jeśli myślisz o medycynie estetycznej – wypróbuj te zabiegi!”

  1. Dobrze ze podkreślasz na co zwrócić uwagę . Naprawdę zanim człowiek coś zrobi musi być pewne czy napewno tego chce i miejsca w którym chce to zrobić. Przydatne informacje .

    Odpowiedz

Leave a Reply

%d bloggers like this: