Damskie perfumy z feromonami

Feromony – co to takiego ?

Damskie perfumy z feromonami, ich składnikiem są feromony. W prostym słowa znaczeniu, feromony to związki chemiczne które służą do przekazywania informacji w otoczeniu przez zwierzęta i rośliny. Nie trudno nie zauważyć, jak wielkie to ma znaczenie. W tym infochemicznym komunikacie, może znaleźć się wiele informacji. Doskonale widać to zwłaszcza w świecie zwierząt, chociażby po to by zakomunikować gotowości do prokreacji (wiadomo w jakim celu). Jest to niezwykle fascynujące zjawisko, co ciekawe poszczególne osobniki są w stanie wyczuć te feromony na odległość kilku kilometrów. Feromony mogą być również świetną obroną przed drapieżnikami, drogowskazem a nawet niewidzialnym wyznacznikiem terytorium. Mogą mówić o czyimś stresie albo wręcz odwrotnie wyrażać chęć do kontaktów z innymi. Co ciekawe, nawet w świecie roślin, ten sposób komunikacji nie jest obcy.

Tak naprawdę nauka wciąż odkrywa rolę feromonów, zwłaszcza wśród ludzi. Jest to temat wciąć świeży, w toku badań i przyznam się, że bardzo ciekawi mnie co nauka powie na temat ludzkich feromonów za kilka lat. Bo chcąc czy nie chcąc, każdy z nasoddziałowy-wuje na te związki. Myślę, że zwłaszcza wśród kobiet jest to niezwykle skomplikowane. Niektóre badania dowodzą, że kobiety mieszkające w tym samym domostwie są w stanie synchronizować swój cykl miesiączkowy (biada temu, który musi znosić psm wszystkich kobiet na raz). Feromony mogą być również przysłowiową chemią, która iskrzy między dwojgiem zakochanych ludzi. Można by powiedzieć, ze są to hormony, które działają po za naszym organizmem a oddziaływają na otoczenie. Nie do końca jesteśmy świadomi naszych reakcji ani tego, że tworzymy te lotne informacje. Z całą pewnością można stwierdzić, że są nam potrzebne, są częścią otaczającego nas świata

Damskie perfumy z feromonami – Feromony dla kobiet Pheroamore – moje odczucia

Będę z Wami szczera, feromony Pheroamore są pierwszymi jakie stosowałam i chciałam Wam opowiedzieć co nieco o moich odczuciach z ich stosowaniem. Warto na początku wspomnieć, że ten produkt nie jest tylko i wyłącznie chwytem reklamowym. Ten mały flakonik, zawiera w sobie feremony. Oprócz tego w składzie znajdziemy perfumy jak i kompozycje zapachową. Butelka typy roll on, pozwala na łatwa aplikacje zapachu newralgicznych miejscach. Ja aplikuje za uchem i na nadgarstkach, gdzie zapach dłużej utrzymuje się na skórze.

Odnośnie kompozycji zapachowej, nie mam tutaj podanego składu zapachu. Mogę określić go jako ciepły, nieco orientalny z nutą piżma. Bardzo kobiecy i seksowny zapach. Aura jest średnia, utrzymuje się na skórze do kilku godzin. Same związki chemiczne kluczowe w składzie, ulatniają się znacznie dłużej. Ja lubię oprócz Pheroamore dodać jeszcze swoje ulubione perfumy, idealnie komponuje się z Black Opium, ale solo też ładnie pachnie.

I teraz pozostaje odpowiedzieć na pytanie, czy czuję się jakoś inaczej stosując te kosmetyki ? Myślę, że tak, w jakimś tam stopniu działają pozytywnie na moją psychikę. Nie jestem jednak wstanie określić czy to efekt placebo czy rzeczywiście poprawiają moje libido. Czuję się bardziej kobieco i atrakcyjnie, tak jak po użyciu dobrych perfum, które pasują do mojego nastroju.

Jak już wspomniałam, niezwykle fascynują mnie feromony i ich działanie w naszym świecie. Jestem pewna, że nie są dla nas obojętne. Myślę, że warto spróbować i przekonać się samemu o ich działaniu. Myślę jednak, że efekty mogą być zupełnie różne u każdego z nas, a nawet różne w zależności od tego co nasze ciało pragnie zakomunikować innym.

„Wpis powstał przy współpracy z Warszawską Grupą Mediową.”

7 komentarzy do “Damskie perfumy z feromonami”

 1. Może to „obrzydliwe” ale za centrum ludzkich feromonów uznaje się pachy. To one wydzielają ich najwięcej. Podobno podświadomie o relacji może zadecydować to, jak pachnie pot potencjalnego partnera i czy ten zapach nam „odpowiada” albo czy nam nie przeszkadza. Ile w tym prawdy? nie wiem. Ale jest to bardzo intrygujący temat 🙂

  Odpowiedz
  • Widziałam taki dokument, był bardzo dajny. Dla meżczyznm kobiety podczas owulacji pachną bardziej atrakcyjnie 🙂 I Odwrotnie dla kobiet mężczyźni podczas owoulacji (oczywiście kobiet) mężczyźni pachną lepiej haah

   Odpowiedz
 2. Kiedyś próbowałam feromonów i nie wiem na ile one działały, ale tak jak napisałaś, świetnie działały na psychikę i dodawały pewności siebie, a tym samym wywoływały reakcję otoczenia.

  Odpowiedz

Leave a Reply

%d bloggers like this: