Przejdź do treści

Klub testerek – najlepsze strony dla recenzentek

klub testerek

Klub testerek, nie jest już nowością. Kobiety od zawsze lubią ze sobą rozmawiać i przebywać w wspólnym gronie. Kiedyś były popularne tak zwane koła wiejskie, do których przychodziły miejscowe panie, głównie po to by porozmawiać lub zrobić coś razem. Dzisiaj tego typu miejsca, nie są już tak popularne jak kiedyś, ale przyznam, że ja z przyjemnością wybrała się na takie spotkanie. Większość życia towarzyskiego, przeniosło się do sieci. I to tutaj najpierw szukamy porad, zarówno kulinarnych jak tajników dania o urodę a nawet porad odnośnie wychowywania dzieci. Jest mnóstwo portali, stron, różnego rodzaju fora dyskusyjne. Można dzięki temu, nawiązać wiele znajomości, a przede wszystkim znaleźć radę na to czego właśnie szukamy.

Klub testerek – co to takiego ?

Klub testerek, ma na celu głównie zbieranie opinii odnośnie testowanych rzeczy. Dzięki temu, producenci mogą w łatwy sposób przeprowadzić badanie rynkowe swoich produktów. Takie opinie trafiają do szerszego grona odbiorców, jakimi są klienci. Dzięki temu wybierając się na zakupy, mamy lepsze rozeznanie i łatwiej nam kupić to co chcemy. Opinie testerek, cieszą się dużą popularnością, ja sama często kupuje z ich polecenia. Tak jak kiedyś kobiety rozmawiały se sobą o tym co się u nich sprawdziło a co nie, opinie testerek działają podobnie, są tylko skierowane do większej liczny osób.

Jak dołączyć do klubu recenzentek ?

W większości przypadków, potrzeba tylko założyć konto na danej stronie. Wypełnić formularz rejestracyjny, gdy pojawi się nowa akcja testowania produktów. Warto zapoznać się z regulaminem akcji i czekać na dalsze wytyczne. Większe szanse na dostanie się do akcji, mają osoby, które są aktywne w mediach społecznościowych, jak i takie które są aktywnymi użytkownikami. Dzięki takim stroną, mamy szansę poznać nowości jakie pojawiły się na rynku i przekonać się jak działają. Producenci w zamian oczekują rzetelnej opinii, dzięki której mogą tworzyć lepsze produkty, odpowiadające potrzebą klientów.

Klub testerek – najpopularniejsze strony

A czy wy znacie jakieś kluby testerek ?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota
3 lat temu

Przyznam że „przejadły” mi się te strony. Jeszcze nic ciekawego mi nie zaproponowali, wolę jednak coś innego 😉

Królowa Karo
3 lat temu

Ja mam Erę Nowych Kobiet – to takie Koło Gospodyń Wiejskich w bardziej współczesnym wydaniu 😉 Wspieramy się i doceniamy 🙂

Melka blogerka
3 lat temu

Osobiście nie korzystam z takich stron, ale chyba najczęściej u dziewczyn na Instagramie widuję kosmetyki z klubu Wizaz 😀 Muszę bliżej się tym klubom przyjrzeć 🙂

kaprysek
kaprysek
3 lat temu

Znam te „kluby”, ale już nie korzystam 😉

Gosia
3 lat temu

nie korzystam z takich stron, jakoś wolę recenzje na blogach albo Instagramie

%d bloggers like this: