Dobry fryzjer w mieście – jak go znaleźć ?

Dobry fryzjer w mieście to czasami nie lada wyzwanie. Jeśli nie mamy za dużo wyboru w okolicy, jesteśmy zdanie na to co nie koniecznie można nam odpowiadać. Niekiedy bywa nawet tak, że jedna i ta sama fryzjerka obcina wszystkie Panie w mieście, co często skutkuje monotematycznym stylem fryzury u każdej klientki. Jeśli jednak mieszkamy w dużym mieście, na hasło fryzjer Warszawa, dostajemy mnóstwo opcji do wyboru. I tutaj wybór nie jest już taki oczywisty, większe miasto oferuje więcej możliwości. Możemy znaleźć fryzjera, który będzie w pełni nam odpowiadał i zadba o nasze włosy w taki sposób, jaki sobie zażyczymy.

Po czym poznać dobrego fryzjera ?

Zawód fryzjerstwa, łączy w sobie wiele elementów. Fryzjer powinien mieć nie tylko zdolne ręce, które umożliwiają precyzję wykonania cięcia. Musi znać się dobrze na swoim fachu, posiadać wiedzę odnośnie najnowszych trendów fryzjerstwa jak i zarówno pielęgnacji włosów. Co prawda nie musi brać co chwilę udział w szkoleniach, ale zdecydowanie fryzjerzy, którzy się ciągle rozwijają, są bardziej cenieni w branży.

Dobrze by było, alby posiadał wyobraźnię i przy tym, potrafił odpowiednio doradzić zmianę stylu fryzury lub ich kolor włosów. Wypadało by również, żeby posiadał wysoką kulturę osobistą i sprawiał, że każdy klient będzie czuł się dobrze podczas wizyty. Dobry fryzjer w mieście, to przede ktoś kto jest lubiany i wykonuje swoją pracę z przyjemnością. Do takiego idzie się z ochotą i wraca ponownie. Jakby nie patrzeć, nasza fryzura wpływa na nasze samopoczucie i każdy chce by była dla niego odpowiednia. Nie zawsze jeden stylista fryzur, będzie odpowiedni dla wszystkich.

Warto szukać takiego, którego zarówno praca jak i charakter, będzie nam najbardziej odpowiadał. Cena nie powinna grać tutaj pierwszej roli, czasami lepiej zapłacić więcej i wyjść zadowolonym z salonu fryzjerskiego. Nie zapomnijmy również o tym aby specjalista, pamiętał o odpowiedniej higienie pracy, która jest teraz tak niezwykle ważna.

Jak szukać dobrego fryzjera ?

Najprostszym sposobem jest znalezienie odpowiedniego salonu przez internet. Wpisując przykładowo ,,fryzjer Mokotów“, otrzymujemy pożądaną listę. W wyborze warto sugerować się opiniami z Google, zdjęciami wykonanych prac (często są na stronie lub w mediach społecznościowych firmy). Przede wszystkim warto słuchać opinii znajomych i bliskich. Jeśli mamy możliwość, najlepiej udać się osobiście na umówienie wizyty. Po przeprowadzonym krótkim wywiadzie i opisaniu celu wizyty, możemy liczyć na wybór odpowiedniego dla na specjalisty.

A wy macie swojego ulubionego fryzjera ?

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

6 komentarzy do “Dobry fryzjer w mieście – jak go znaleźć ?

 • 29 czerwca 2021 o 08:46
  Permalink

  Szukałam, szukałam i przyznaję, że nie znalazłam. Póki co mam spokój z fryzjerami, bo zapuszczam włosy 😉

  Odpowiedz
 • 29 czerwca 2021 o 13:25
  Permalink

  Sama muszę się wybrać ale po przejściach boje się trochę iść do nowego 😱 pozdrawiam i buziaki przesyłam 😘

  Odpowiedz
 • 29 czerwca 2021 o 17:05
  Permalink

  Ja już swoją fryzjerkę mam i na szczęście nie muszę szukać. A tak na marginesie dla mnie najlepszym poleceniem jest marketing rekomendacji. Nie mam zaufania do takich stron ;/

  Odpowiedz
 • 29 czerwca 2021 o 22:25
  Permalink

  Przypomniałaś mi Marzenko, że powinnam się już wybrać 😉 Ciężko o dobrego fryzjera, nie wszyscy potrafią dobrze słuchać. Niektórzy w ogóle nie mają do tego serca…

  Odpowiedz
 • Pingback: Czerwiec 2021 podsumowanie — Naturalnie Piękna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.