Love bar – peeling do ciała

Love bar

Love bar – czyli kosmetyki w formie kostki, które można pokochać

Na markę trafiłam przypadkiem w popularnej sieciówce. Opakowania proste, schludne i przyciągające oko. Forma kosmetyków na czasie, teraz wiele marek stawia na kosmetyki typu wero vaste. Marka oferuje : szampony i odżywki do włosów, kostki do mycia ciała i twarzy, balsamy do ciała, peelingi. Więc jest w czym wybierać. Co mówi marka o sobie ?

Dbanie o naszą planetę sprawia, że jesteśmy piękniejszymi ludźmi. Dlatego Love Bar jest kostką miłości i troski. Kostka to nie mydło – to silnie skoncentrowany produkt. Love Bar = redukcja zużycia  wody, 0% plastiku, 0% skomplikowanej chemii, ale to 100% miłości do Ziemi. Dowiedź się więcej teraz o marce LOVE BAR i jej innowacyjnych produktach.

Ja zdecydowałam się na peeling do ciała w kostce z nutką pomarańczy – jak się spisał kosmetyk ? Zapraszam do recenzji.

Love bar – peeling do ciała recenzja

Peeling ma ładą formę i jest poręczny. Małe serduszko jest zgrabne i dobrze lezy w dłoni. Z początku kosmetyk pachniał nieco pomarańczą, jednak zapach szybko się ulotnił. Użycie jest przyjemne i na pewno fani mocnego zdzierania, znajdą w tym peelingu ulubieńca. Jest to bardzo mocny peeling, ale można stosować go na dwa sposoby. Pierwszym jest pocieranie mydełkiem skóry (tutaj mocno zdziera), albo spienienie go i tą pianką mycie ciała. Oba sposoby są całkiem fajne. Na pewno kosmetyk jest wydajny i to jest jego atutem.

Efekty ? Jako masaż i peeing jest to świetny kosmetyk i dobrze spełnia swoje zadanie. Nie zauważyłam jednak nic po za tym, żadnego nawilżenia czy chociażby wygładzenia skóry. Jednak to akurat w peelingach do ciała nie jest priorytetem a miłym dodatkiem.

Przyznam się, że kosmetyk zaciekawił mnie na tyle, że mam ochotę sprawdzić pozostałe produkty tej marki. Podoba mi się idea, dobry skład, ekologiczne opakowania. To coś na co warto zwracać uwagę i ja staram się jak najwięcej mieć tego typu kosmetyków w domu.

Okres wakacyjny sprzyja, niestety wypadkom i tym dużym i tym małym. Warto po całym zdarzeniu spróbować zdobyć odszkodowanie, takiej pomocy udziela https://www.tuodszkodowania.pl/. Nie zawsze łatwo uzyskać rekompensatę po wypadku, ale mimo wszystko warto próbować.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz