Nivea Naturally Good

Nivea – z ponad 100 letnią tradycją

Nivea jest jedna z marek należącą do międzynarodowego koncernu Beiersdorf AG z Hamburga w Niemczech. Kosmetykiem, który dał marce rozgłos jest krem Nivea, którego produkcja rozpoczęła się w 1911 roku. W polce kosmetyki były produkowane najpierw w Katowicach a później w Poznaniu. Mimo okresu wojennego i zniszczenia fabryki, marka rozwijała się i stawała się coraz bardziej popularną zarówno w Polsce jak i na świecie. Już od ponad 20 lat, kosmetyki marki Nivea są produkowane w Poznaniu, w nowoczesnej fabryce.

Naturally Good żel pod prysznic z olejkiem arganowym różany

Żel pod prysznic ma bardzo ładny, lekko różany zapach. Konsystencje ma średnio gęstą. Dobrze się pieni, dość obfitą pianką> Nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Po użyciu, skóra bardzo delikatnie pachnie, różaną nutką. Na uwagę zasługuje opakowanie, które ma w sobie mniej plastiku i jest lepszym rozwiązaniem dla środowiska. Wydajność kosmetyku jest zadowoalająca, myślę że spróbuje innych wersji zapachowych tej serii żeli pod prysznic.

Nivea Naturally Good pielęgnujące mleczko do ciała z awokado oraz Nivea Naturally Good Odżywcze mleczko do ciała z owsem

Oba mleczka do ciała, są zawarte w tego samego typu opakowania. Jest w nim mniej plastiku, przez co są bardziej miękkie. Mnie osobiście to bardziej odpowiada. Różnią się nieco zapachem, oba jednak są bardzo delikatne i przyjemne dla nosa. Oba kosmetyki dobrze się rozprowadzają. Z początku mogą nieco bielić, ale wchłaniają się całkowicie.

Używając wersji z awokado, mogłabym powiedzieć, że z pewnością spisze się u każdego. Dobrze nawilża, pielęgnuje skórę. Pozostawia ją miłą i delikatną w dotyku. W sam raz do stosowania na co dzień. Natomiast wersja z owsem jest już bardziej kontenta i może przynieść lepsze rezultaty, zwłaszcza przy suchej skórze. Ogólnie oba mleczka spełniły moje oczekiwania, mają dobry skład choć brakuje mi nieco więcej składników aktywnych. Ich cena nie jest wygórowana i na pewno wrócę do mleczek od Nivea. Wszystkie kosmetyki kupiłam na promocji w Notino.pl. Jestem pod wrażeniem akcji NIvea i zmiany opakowań na lepsze i mam nadzieje, że reszta kosmetykó tej marki też będzie pakowna w takie lepsze dla środowiska opakowania.

4 komentarze do “Nivea Naturally Good”

Leave a Reply

%d bloggers like this: