Woda perfumowana Eve Privé recenzja

Woda perfumowana Eve Privé to tegoroczna nowość od marki Avon. Zapach został w taki sposób skomponowany, aby nadać indywidualności i wyjątkowego zapachu dla każdej kobiety. Dodatek piżma, sprawia że na każdej skórze te perfumy, będą pachnieć inaczej. Flakonik przykuwa oko, stanowi połączenie subtelności i wyrafinowanej elegancji. Co myślę o zapachu ? Zapraszam do recenzji

Nuty zapachowe

głowy czerwone jabłko, płatki jaśminu, akord białego piżma

serca jaśmin

bazy cedr

Eve Privé

Eve Privé – jak pachnie i jak się spisuje ?

Przy pierwszym mocny i słodki. Dominuje tutaj z pewnością nuta jabłka otulona piżmem. Dopiero po czasie, zapach nabiera głębi i pojawia się delikatny jaśmin który jest zrównoważony nutką cedru. Pierwsze dość słodkie wrażenie zapachu, zmienia się w poczucie większej subtelności i tajemniczości. Zapach jest bardzo kobiecy, przykuwa wagę a przy tym równocześnie nie jest za bardzo krzykliwy. Zdecydowanie jest to bardzo elegancki zapach, który pasuje zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjścia. Myślę, że spodoba się zarówno marzycielką jak i kobietą które twardo stąpają po ziemi. Zaletą zapachu jest również to, że u każdego nabiera indywidualnego ,,prywatnego” charakteru. Uważam, że warto tutaj sprawdzić zapach w różnych sytuacjach i o różnej porze roku, sądzę jednak że będzie najlepszy w jesiennej aurze.

Trwałość zapachu jest bardzo dobra, mogę ją określić na dobre 8 godzi. Z czego zapach z czasem traci na intensywności, ale ciągle jest wyczuwalny na skórze, na ubraniach nawet kilka dni. Aura zapachu jest dosyć mocna, zwłaszcza na początku. To co zauważyłam na wielki plus, jest wydajność zapachu. Wystarczy 1-2 psiknięcia by ładnie pachnieć przez cały dzień. Perfumy można nabyć u konsultantek, Avon w dużych miastach, oferuje możliwość dorobienia sobie jako konsultantka lub po prostu kupowanie w niższych cenach.

*Wpis powstał w ramach współpracy

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

3 komentarze do “Woda perfumowana Eve Privé recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.