• Home
 • /
 • Recenzje
 • /
 • Diamentowa prostownica Irresistible Me Diamond –

Diamentowa prostownica Irresistible Me Diamond –

Diamentowa prostownica
Diamentowa prostownica Irresistible Me Diamond Hair Styler

Nigdy nie należałam do wielkich fanek prostownicy. Używałam swego czasu tanich i słabych w jakości prostownic, które mocno zniechęciły mnie do prostowania włosów. Odkąd posiadam Irresistible Me Diamond, nie tylko moja opinia się zmieniła ale przede wszystkim mój wygląd.

Diamentowa prostownica – Czym wyróżnia się ta prostownica ?

 • Płytki są ceramiczne, pokryte powłoką z kruszonych diamentów i turmalinów. Jest to jedna z nowszych technologi stosowana w prostownicach. Dzięki tej powłoce płytki charakteryzują się trwałą powłoką odporną na zarysowania. Prostowanie włosów jest znacznie szybsze i łatwiejsze, nawet w przypadku bardzo niesfornych włosów jak moje.
 • Powłoka diamentowa chroni włosy przed szkodliwym działaniem temperatury, dodaje blasku prostowanym włosom. Włosy zachowują naturalną wilgoć i kolor.
 • Prostownica jest wykonana bardzo solidnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nie bez powodu zasługuje na miano profesjonalnego sprzętu.
 • Prostownicą można również robić i loki, dzięki zaokrąglonych bokach

Dodatkowe funkcje, które ułatwiają użytkowanie

 • Przewód obraca się o 360 °, ułatwiając obracanie prostownicy
 • Prostownica sama dostosowuje się do napięcia, zmienia również skalę temperatury w zależności od napięcia ( działa zarówno w USA jak i w Polsce – jedyne co potrzebujemy do użycia to przejściówki do gniazdka )
 • Wszystkie przyciski znajdują się w środku, zapobiegają przypadkowemu ich naciśnięciu
 • Wyłącza się automatycznie po 30 minutach – teraz nie muszę się bać, że niechcący spale dom
 • Posiada wyświetlacz cyfrowy temperatury jak i światełka informujące o jej wysokości
 • Do maksymalnej temperatury nagrzewa się w około 15 sekund
 • Sama prostownica jest lekka i poręczna, płytki w zależności od nacisku są płynne i zmieniają swoje położenie.

A tak prezentuje się prostownica w pudełku. Muszę przyznać, że same pudełko jest bardzo eleganckie i fajne w użyciu ( jest zamykane na magnez).

Diamentowa prostownica – efekty A jakie efekty
* Z góry przepraszam za widoczną różnicę w zdjęciach ( spowodowane są zupełnie innym światłem)
Diamentowa prostownica
Na pierwszym zdjęciu ja z samego rana w pełnej okazałości ( zdjęcie nie wyszło zbyt okazale – wyglądam jak baba z targowiska). Moje włosy są bardzo niesforne i naprawdę ciężko doprowadzić je do normalnego wyglądu. Obok włosy wyprostowane Irresistible Me Diamond Hair Styler  i zupełnie inna ja. Niby tylko wyprostowane włosy, ale sprawiły że wyglądam i czuję  się zupełnie inaczej.
Diamentowa prostownica

I porównanie włosów – po przebudzeniu i rozczesaniu grzebieniem i po użyciu prostownicy. Myślę, że za którymś użyciem prostownicy zdołam uzyskać jeszcze lepszy efekt. Zupełnie inna fryzura, można by pomyśleć ze te włosy należą do dwóch różnych osób.
Wszystkich chętnych zapraszam do przeczytania postu ,,Prostownice i lokówki- jak używać bezpiecznie bez szkody dla włosów”

Diamentowa prostownica  Ogólne wrażenia użytkowania prostownicy

Używałam jej tydzień pod rząd, żeby sprawdzić jaki wpływ będzie miała na moje włosy. Ku mojemu zaskoczeniu, nie zauważyłam widocznej zmiany kondycji włosów. Na ten stan mogła mieć również pielęgnacja włosów przed, w trakcie  i po wyprostowaniu.
W porównaniu do tego co używałam wcześniej to niebo i ziemia. Ta prostownica jest zupełnie inna i nie zasługuje na miano wielkiego niszczyciela włosów. Nie przeczę że jakiś wpływ ma, jest on jednak bardzo mały w porównaniu do tańszych prostownic. Irresistible Me Diamond  gładko  przesuwa się po włosach, nie szarpie ich ani nie wyrywa. Wyprostowanie całych włosów z pomocą spreju termoochronnego zajmuje mi około 10-15 minut. To naprawdę szybko, biorąc pod uwagę moje włosy. W dodatku prostownica sama w sobie sprawia, że używa się jej przyjemne. Obrotowy kabel, zapobiega przed niepotrzebnym plątaniem. Praktyczny wyświetlacz, informujący jaką temperaturę ma prostownica obecnie. Płytki z powłoką diamentową, które równomiernie rozprowadzają włosy ułatwiając ich szybsze prostowanie się.
Mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsza prostownica jakiej do tej pory używałam. Cena $149 jak za tyle funkii jakie posiada spełnia moje wymagania

Prostownica nie jest na razie dostępna w Polsce, można ją zakupić na stronie producenta. Obecnie jest na nią promocja i kosztuje $119, takie oferty  zdarzają się bardzo często.
http://www.irresistibleme.com/hair-tools/diamond-hair-styler-1.html

The Me Daimond hair straightener fully deserves to be
called the professional one. It has many functions that make the use of
it is easy and enjoyable. It glides smoothly through the hair without
pulling. You can fully control the straightening temperature whilst
using it. The Me Diamond hair straightener heats up very fast and
quickly straightens hair. I have used it for a long time now and did not
notice any damage to my hair.

28 komentarzy

Dodaj komentarz