Irresistible Me Diamond - Diamentowa prostownica do włosów i efekty jej użycia

Irresistible Me Diamond Hair Styler
Nigdy nie należałam do wielkich fanek prostownicy. Używałam swego czasu tanich i słabych w jakości prostownic, które mocno zniechęciły mnie do prostowania włosów. Odkąd posiadam Irresistible Me Diamond, nie tylko moja opinia się zmieniła ale przede wszystkim mój wygląd.Czym wyróżnia się ta prostownica ?
 • Płytki są ceramiczne, pokryte powłoką z kruszonych diamentów i turmalinów. Jest to jedna z nowszych technologi stosowana w prostownicach. Dzięki tej powłoce płytki charakteryzują się trwałą powłoką odporną na zarysowania. Prostowanie włosów jest znacznie szybsze i łatwiejsze, nawet w przypadku bardzo niesfornych włosów jak moje. 
 • Powłoka diamentowa chroni włosy przed szkodliwym działaniem temperatury, dodaje blasku prostowanym włosom. Włosy zachowują naturalną wilgoć i kolor.
 • Prostownica jest wykonana bardzo solidnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nie bez powodu zasługuje na miano profesjonalnego sprzętu.
 • Prostownicą można również robić i loki, dzięki zaokrąglonych bokach 


Dodatkowe funkcje, które ułatwiają użytkowanie
 • Przewód obraca się o 360 °, ułatwiając obracanie prostownicy
 • Prostownica sama dostosowuje się do napięcia, zmienia również skalę temperatury w zależności od napięcia ( działa zarówno w USA jak i w Polsce - jedyne co potrzebujemy do użycia to przejściówki do gniazdka )
 • Wszystkie przyciski znajdują się w środku, zapobiegają przypadkowemu ich naciśnięciu
 • Wyłącza się automatycznie po 30 minutach - teraz nie muszę się bać, że niechcący spale dom
 • Posiada wyświetlacz cyfrowy temperatury jak i światełka informujące o jej wysokości
 • Do maksymalnej temperatury nagrzewa się w około 15 sekund
 • Sama prostownica jest lekka i poręczna, płytki w zależności od nacisku są płynne i zmieniają swoje położenie.

A tak prezentuje się prostownica w pudełku. Muszę przyznać, że same pudełko jest bardzo eleganckie i fajne w użyciu ( jest zamykane na magnez).


A jakie efekty przyniosła prostownica na moich włosach ?

* Z góry przepraszam za widoczną różnicę w zdjęciach ( spowodowane są zupełnie innym światłem) 
Na pierwszym zdjęciu ja z samego rana w pełnej okazałości ( zdjęcie nie wyszło zbyt okazale - wyglądam jak baba z targowiska). Moje włosy są bardzo niesforne i naprawdę ciężko doprowadzić je do normalnego wyglądu. Obok włosy wyprostowane Irresistible Me Diamond Hair Styler  i zupełnie inna ja. Niby tylko wyprostowane włosy, ale sprawiły że wyglądam i czuję  się zupełnie inaczej.

I porównanie włosów - po przebudzeniu i rozczesaniu grzebieniem i po użyciu prostownicy. Myślę, że za którymś użyciem prostownicy zdołam uzyskać jeszcze lepszy efekt. Zupełnie inna fryzura, można by pomyśleć ze te włosy należą do dwóch różnych osób.
Wszystkich chętnych zapraszam do przeczytania postu ,,Prostownice i lokówki- jak używać bezpiecznie bez szkody dla włosów"

Ogólne wrażenia użytkowania prostownicy

Używałam jej tydzień pod rząd, żeby sprawdzić jaki wpływ będzie miała na moje włosy. Ku mojemu zaskoczeniu, nie zauważyłam widocznej zmiany kondycji włosów. Na ten stan mogła mieć również pielęgnacja włosów przed, w trakcie  i po wyprostowaniu. 
W porównaniu do tego co używałam wcześniej to niebo i ziemia. Ta prostownica jest zupełnie inna i nie zasługuje na miano wielkiego niszczyciela włosów. Nie przeczę że jakiś wpływ ma, jest on jednak bardzo mały w porównaniu do tańszych prostownic. Irresistible Me Diamond  gładko  przesuwa się po włosach, nie szarpie ich ani nie wyrywa. Wyprostowanie całych włosów z pomocą spreju termoochronnego zajmuje mi około 10-15 minut. To naprawdę szybko, biorąc pod uwagę moje włosy. W dodatku prostownica sama w sobie sprawia, że używa się jej przyjemne. Obrotowy kabel, zapobiega przed niepotrzebnym plątaniem. Praktyczny wyświetlacz, informujący jaką temperaturę ma prostownica obecnie. Płytki z powłoką diamentową, które równomiernie rozprowadzają włosy ułatwiając ich szybsze prostowanie się.
Mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsza prostownica jakiej do tej pory używałam. Cena $149 jak za tyle funkii jakie posiada spełnia moje wymagania


Prostownica nie jest na razie dostępna w Polsce, można ją zakupić na stronie producenta. Obecnie jest na nią promocja i kosztuje $119, takie oferty  zdarzają się bardzo często.
http://www.irresistibleme.com/hair-tools/diamond-hair-styler-1.html

The Me Daimond hair straightener fully deserves to be called the professional one. It has many functions that make the use of it is easy and enjoyable. It glides smoothly through the hair without pulling. You can fully control the straightening temperature whilst using it. The Me Diamond hair straightener heats up very fast and quickly straightens hair. I have used it for a long time now and did not notice any damage to my hair.

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji