DIY Domowy olejek do demakijażu

Domowy olejek do demakijażu
Hej Wszystkim,
Dziś chciałam wam przedstawić moją wersję słynnego już olejku do demakijażu Resibo. Jego recenzje możecie przeczytać tutaj. Olejek Resibo jest naprawdę warty spróbowania ! Serdecznie go polecam
Jeśli jednak szukacie tańszej alternatywy, mam nadzieję że mój przepis wam się przyda.
Efekty stosowania olejku : Olejek do demakijażu jest delikatny dla cery. Z powodzeniem usunie również bardziej trwały makijaż. Nie podrażnia  skóry ani nie tworzy tłustego film na niej. Dodatek oleju z nasion truskawki, pomoże również poprawić elastyczność skóry i przeciwdziała starzeniu się skóry.


Składniki
Wykonanie i stosowanie
Miksujemy wszystkie składniki do całkowitego ich połączenia się. Nasączonym olejem wacikiem, przemywamy cerę. Później czystym wacikiem wycieramy ponownie cerę w celu usunięcia brudu. Można również użyć do tego celu ściereczki muślinowej. Następnie przemywamy twarz ciepłą  wodą, pozostałość olejku wklepujemy w skórę w celu lepszego odżywienia jej. Po takim zabiegu, skóra nie wymaga stosowania kosmetyków nawilżających.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger