Naturalny róż Felicea Kwiat WiśniInformacje od producenta
Naturalny prasowany róż Felicea charakteryzuje się lekką i trwałą konsystencją. Idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając dopełnienie naturalnego makijażu. Ten wegański kosmetyk pozostawia efekt naturalnego blasku zdrowej cery, dekorując skórę delikatnym połyskiem, który subtelnie ożywia twarz oraz optycznie wygładza niedoskonałości. Róż do makijażu policzków Felicea dostępny jest w trzech odcieniach.

Naturalny prasowany róż Felicea charakteryzuje się lekką i trwałą konsystencją. Idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając dopełnienie naturalnego makijażu. Ten wegański kosmetyk pozostawia efekt naturalnego blasku zdrowej cery, dekorując skórę delikatnym połyskiem, który subtelnie ożywia twarz oraz optycznie wygładza niedoskonałości. Róż do makijażu policzków Felicea dostępny jest w trzech odcieniach Cena 29 zł Więcej informacji oraz skład dostępny tutaj


Moja opinia
Róż w dotyku jest gładki i aksamitny. Widać że jest dobrze zmielony, bez żadnych grudek. Dzięki tej formie sprasowania różu, łatwo aplikuje się go na skórę. Nie pozostawia smug, nie powoduje też efektu zaróżowionych policzków jak u lalki.  Zyskujemy bardzo naturalny, delikatny efekt. Róż stanowi fajne dopełnienie codziennego makijażu, cera zyskuje blasku i wygląda na zdrowszą. Zwolenniczki mocniejszych kolorów, również znajdą w tym róży sprzymierzeńca. Kolor można stopniować, dodając kolejną warstwę różu na policzki. Trwałość jest zadowalająca, kosmetyk jest widoczny do 8h na skórze. Jedynym małym minusem jest to, że róż w opakowaniu się nieco pyli.

Podsumowując ten róż w jednym zdaniu : Efekt ładnie naturalnie zaróżowionej cery i przyjemność z użycia kosmetyku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger