Felicea kredki do ust i oczu

Felicea kredki do ust i oczu
Dziś zapraszam was do recenzji nowości kosmetycznych marki Felicea

W kilku słowach o kredkach Felicea kredki do ust i oczu

Kredki są zawarte w dobrej jakości drewienkach. Łatwo się temperują i nie łamią przy użyciu. Dużym plusem jest naturalny skład kosmetyków. Dostępność kosmetyków na stronie producenta tutaj

Konturówka do ust nr 71 Jest miękka, dzięki temu łatwo się nią maluje. Można malować nią nie tylko obwód ust ale i całe usta. Nie wysusza ust, pozostawia je miękkie i delikatne w dotyku. Kolor jest śliczny i intensywny, mocno czerwony i przyciągający oko. Sama kredka dosyć łatwo się ściera, dlatego warto tak jak piszę producent nałożyć na nią błyszczyk w podobnym kolorze. W moim przypadku trwałość kredki na ustach wynosi około 3-5h.

Kredka do oczu nr 64 Jest miękka zarówno jak konturówka do ust. Łatwo aplikuje się na powiece. Wystarczy jedno pociągniecie kredką by uzyskać ładną kreskę. Kolor jest intensywny, świeżo zielony i widoczny z daleka. Kredka utrzymuje się około 6 h, z bazą 1-2 h dłużej. Nie podrażnia oczu ani nie powoduje ich szczypania. Przy potarciu oczu łatwo się ściera ale i też dzięki temu bezproblemowo zmywa.

Felicea kredki do ust i oczu Podsumowanie

Kredki mogę polecić zwłaszcza tym osobą które cenią sobie naturalny skład kosmetyków jak i dla osób wrażliwych. Są dobrej jakości i wygodnie się je aplikuje. Cena kosmetyków nie jest wygórowana,w porównaniu do innych kosmetyków tego typu. Jednak gdy zależy wam na dłuższej trwałości kosmetyków mogą okazać się niewystarczające. Polecam jednak przekonać się samemu.

Zapraszam również do recenzji Naturalny róż Felicea Kwiat Wiśni oraz do Wywiadu z Polską marką Felicea

19 komentarzy do “Felicea kredki do ust i oczu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *