Wywiad z Polską marką FeliceaHej Wszystkim,
Dzisiaj zapraszam na wywiad z marką Felicea, jedną z pierwszych Polskich firm kosmetyków kolorowych naturalnych.


Co skłoniło Państwa do założenia firmy ?


Własna marka kosmetyków kolorowych to był pomysł mojego męża, Łukasza, który miał okazję obserwować swojego tatę, zajmującego się produkcją kosmetyków od ponad 20 lat. Ja jestem pasjonatką zdrowego trybu życia i to był mój pomysł aby była to marka produktów naturalnych. Na rynku można było znaleźć dużą ilość naturalnych kosmetyków jednak brakowało kolorówki.

 Jakie sukcesy w pracy, przyniosły Państwu największą radość ? 
 
Na początku  działalności, sukcesem było każde zamówienie złożone w naszym sklepie internetowym, z biegiem czasu zamówień było coraz więcej i zaczęli współpracować z nami klienci hurtowi. Byliśmy zachwyceni tym, że mimo że jesteśmy niszową marką, klienci nas zauważyli. Kolejne sukcesy były bardziej medialne :) otrzymaliśmy nominację w konkursie Qltowy Kosmetyk Magazynu Kosmetyki, następnie nagrodę magazynu Imperium Kobiet a w tym roku nagrodę magazynu Glamuor - Glammies 2017 dla naszego Naturalnego Różu!
Największym sukcesem jest jednak coraz większe zainteresowanie klientek naszymi produktami.Co jest największą motywacją do pracy ?

Tak jak wspominałam, ciągle poszerzające się grono zadowolonych klientek.

Z jakiego kosmetyku są Państwo najbardziej dumni ?

Wszystkie kosmetyki świetnie się spisują, jednak mamy dwie perełki - to Naturalna szminka w kolorze szarego różu #24, sprzedaje się świetnie, nie zależnie od pory roku, klientki ją pokochały. Drugą perełką jest puder, jego wysoka jakość zachwyciła nasze klientki.
 
Jakie są kolejne cele rozwoju firmy ?

To kolejne produkty, staramy się przynajmniej raz w roku wprowadzić nowości. Tworzenie nowego produktu nie jest łatwym procesem, trwa miesiącami, a my jesteśmy bardzo wymagający co do jakości i składu. W zeszłym roku wprowadziliśmy kosmetyki prasowane pudry, róże, cienie i bronzer. To był strzał w dziesiątkę, klientki pokochały nasz Naturalny Puder a Naturalny róż zdobył nagrodę Glammies. Na ten rok również zaplanowaliśmy coś ciekawego, a w głowach mamy już plany na rok 2018.

 Dlaczego warto używać naturalnych kosmetyków ?

Nie tylko pozwalają nam stworzyć piękny makijaż ale również pozytywnie wpływają na cerę!Więcej informacji tutaj
 http://felicea.pl
 https://www.facebook.com/FeliceaNatural/


Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger