Serum wygładzające na noc - peeling od LiqpharmCena około 60 zł, dostępność : apteki, online między innymi tutaj

Informacje od producenta 

Serum nocne LIQ CG stawia sobie za cel wielopoziomową odnowę skóry dzięki odpowiednio dobranym stężeniom kwasów. Podwyższona skuteczność głębokiego złuszczania kwasem glikolowym przy zachowaniu optymalnego nawilżenia kwasem hialuronowym zapewnia skórze komfort oraz redukcję zmarszczek, blizn i przebarwień, a dodatek składników odżywczych oraz drenujących potęguje nocną odnowę. Skóra ponownie zregenerowana, nawilżona i wygładzona.


Moja opinia  

Niedawno wspominałam Wam o serum na dzień klik. Dziś pora na serum na noc, a raczej lekkim peelingu enzymatycznym. Jest zawarte w butelce z pipetą, która ułatwia odpowiednie dozowanie kosmetyku. Stosuje je systematycznie od około miesiąca, wieczorem po umyciu twarzy. Po tym czasie,  zostało mi jeszcze pół opakowania serum co świadczy o jego wydajności.

Nasze początki były różne, skóra musiała się przyzwyczaić do działania kwasów. Mimo, że ich stężenie nie jest duże a ich działanie doskonale równoważy kwas hialuronowy - cera odpowiadała przez kilka pierwszych dni nadmiernym łuszczeniem. Efekt minął po około tygodnia czasu i na miejsce tego zaczęły pojawiać się pozytywniejsze skutki. Dodam, że serum stosuje równocześnie z serum witaminowym, uważam że oba kosmetyki bardzo dobrze się razem uzupełniają.

Jakie efekty zauważyłam podczas stosowania kuracji ?
Cera zyskała bardziej promiennego wyglądu, jest widocznie oczyszczona i tylko sporadycznie pojawiają się niedoskonałości. Muszę przyznać, że czuje się dobrze w swojej skórze. Dawno nie była w tak dobrym stanie, czuję że jest to jej teraz dobry czas. Zapchane pory poszły w zapomnienie, nie ma również mowy o nadmiernym przesuszaniu się cery. Koloryty zostały zrównoważone, skóra nabrała wyczuwalnej gładkości. Jestem szczerze zadowolona z kuracji, zarówno z tego serum jak i witaminowego.  Mam zamiar powtórzyć całą kurację na wczesna wiosnę, wtedy również jak i jesienią moja cera potrzebuje dodatkowych wspomagaczy. Nic dodać nic ująć, polecam! No jedyny minus za cenę, szkoda że tak dobre kosmetyki nie są na każdą kieszeń. 


Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji