Przejdź do treści

Liqpharm – Serum wygładzające na noc

 

 
Cena około 60 zł, dostępność : apteki, online między innymi tutaj
 
Informacje od producenta 
Serum nocne LIQ CG stawia sobie za cel wielopoziomową odnowę skóry
dzięki odpowiednio dobranym stężeniom kwasów. Podwyższona skuteczność
głębokiego złuszczania kwasem glikolowym przy zachowaniu optymalnego
nawilżenia kwasem hialuronowym zapewnia skórze komfort oraz redukcję
zmarszczek, blizn i przebarwień, a dodatek składników odżywczych oraz
drenujących potęguje nocną odnowę. Skóra ponownie zregenerowana,
nawilżona i wygładzona.

Liqpharm Moja opinia

Niedawno wspominałam Wam o serum na dzień klik. Dziś pora na serum na noc, a raczej lekkim peelingu enzymatycznym. Jest zawarte w butelce z pipetą, która ułatwia odpowiednie dozowanie kosmetyku. Stosuje je systematycznie od około miesiąca, wieczorem po umyciu twarzy. Po tym czasie,  zostało mi jeszcze pół opakowania serum co świadczy o jego wydajności.
Nasze początki były różne, skóra musiała się przyzwyczaić do działania kwasów. Mimo, że ich stężenie nie jest duże a ich działanie doskonale równoważy kwas hialuronowy – cera odpowiadała przez kilka pierwszych dni nadmiernym łuszczeniem. Efekt minął po około tygodnia czasu i na miejsce tego zaczęły pojawiać się pozytywniejsze skutki. Dodam, że serum stosuje równocześnie z serum witaminowym, uważam że oba kosmetyki bardzo dobrze się razem uzupełniają.

Jakie efekty zauważyłam podczas stosowania kuracji ?

Cera zyskała bardziej promiennego wyglądu, jest widocznie oczyszczona i tylko sporadycznie pojawiają się niedoskonałości. Muszę przyznać, że czuje się dobrze w swojej skórze. Dawno nie była w tak dobrym stanie, czuję że jest to jej teraz dobry czas. Zapchane pory poszły w zapomnienie, nie ma również mowy o nadmiernym przesuszaniu się cery. Koloryty zostały zrównoważone, skóra nabrała wyczuwalnej gładkości. Jestem szczerze zadowolona z kuracji, zarówno z tego serum jak i witaminowego.  Mam zamiar powtórzyć całą kurację na wczesna wiosnę, wtedy również jak i jesienią moja cera potrzebuje dodatkowych wspomagaczy. Nic dodać nic ująć, polecam! No jedyny minus za cenę, szkoda że tak dobre kosmetyki nie są na każdą kieszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.