Naturalny Peeling QUIN z błotem i solą z Morza Martwego


Kilka słów o kosmetyku

Opakowanie plastikowe o pojemności  400 g
Zapach słono błotny

Konsystencja gęsta

Cena 17 zł
Skład : błoto z Morza Martwego, sól z Morza Martwego, olej makadamia, olej z oliwek, witamina E
Więcej o składnikach przeczytasz tutaj 


Moja opinia  
Prosty skład tego peelingu sprawił, że bardzo się z nim polubiłam. Ma w sobie wszystko to co potrzebne by dopieścić skórę, bez żadnej sztuczności. Nie jest to jednak kosmetyk dla wszystkich, zawiera w sobie sól a ta może niekiedy podrażnić skórę. 

Mogę jednak zapewnić, że użycie jest bardzo przyjemne. Jest to średni ,,drapak" dający niezłe efekty. Skóra jest gładka i miła w dotyku tak jak lubię. Niestety może również brudzić nieco wannę, ale to nie dziwi skoro ma w sobie błotko.
Z chęcią wrócę do tego kosmetyku i polecam go wam, jeśli szukacie peelingu o fajnym składzie, dużej pojemności i dobrym działaniu.

P.s Ten peeling miałam okazję poznać dzięki udziałowi w Blog Beauty Day w Poznaniu, klik do relacji.
 Przyznam szczerze, że naprawdę wybrałabym się na jakieś spotkanie dla blogerek. Niestety w moich okolicach nic się nie dzieje(Rejony Gorzowa Wielkopolskiego - ktoś coś wie ?). A już zupełnie na spotkanie nakręciła mnie oferta http://www.whatevent.pl/organizacja-imprez-firmowych/ Nie miałam pojęcia, że są firmy które potrafią w tak profesjonalny sposób zorganizować imprezę promującą dla firmy. Naprawdę jestem pod wrażeniem jak duży wybór jest atrakcji. Pokaz kuchni molekularnej, kamera 360° slowmotion, hologramy, pokazy taneczne i wiele wiele innych. Na imprezę z takimi atrakcjami wybrałabym się bez chwili wahania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger