Naturalny Peeling QUIN z błotem i solą z Morza Martwego


Kilka słów o kosmetyku

Opakowanie plastikowe o pojemności  400 g
Zapach słono błotny

Konsystencja gęsta

Cena 17 zł
Skład : błoto z Morza Martwego, sól z Morza Martwego, olej makadamia, olej z oliwek, witamina E
Więcej o składnikach przeczytasz tutaj 


Moja opinia  
Prosty skład tego peelingu sprawił, że bardzo się z nim polubiłam. Ma w sobie wszystko to co potrzebne by dopieścić skórę, bez żadnej sztuczności. Nie jest to jednak kosmetyk dla wszystkich, zawiera w sobie sól a ta może niekiedy podrażnić skórę. 

Mogę jednak zapewnić, że użycie jest bardzo przyjemne. Jest to średni ,,drapak" dający niezłe efekty. Skóra jest gładka i miła w dotyku tak jak lubię. Niestety może również brudzić nieco wannę, ale to nie dziwi skoro ma w sobie błotko.
Z chęcią wrócę do tego kosmetyku i polecam go wam, jeśli szukacie peelingu o fajnym składzie, dużej pojemności i dobrym działaniu.

P.s Ten peeling miałam okazję poznać dzięki udziałowi w Blog Beauty Day w Poznaniu, klik do relacji.
 Przyznam szczerze, że naprawdę wybrałabym się na jakieś spotkanie dla blogerek. Niestety w moich okolicach nic się nie dzieje(Rejony Gorzowa Wielkopolskiego - ktoś coś wie ?). A już zupełnie na spotkanie nakręciła mnie oferta http://www.whatevent.pl/organizacja-imprez-firmowych/ Nie miałam pojęcia, że są firmy które potrafią w tak profesjonalny sposób zorganizować imprezę promującą dla firmy. Naprawdę jestem pod wrażeniem jak duży wybór jest atrakcji. Pokaz kuchni molekularnej, kamera 360° slowmotion, hologramy, pokazy taneczne i wiele wiele innych. Na imprezę z takimi atrakcjami wybrałabym się bez chwili wahania.


Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji