Przejdź do treści

Naturalny Peeling QUIN z błotem i solą z Morza Martwego

Naturalny Peeling QUIN  Kilka słów o kosmetyku

Opakowanie plastikowe o pojemności  400 g
Zapach słono błotny

Konsystencja gęsta

Cena 17 zł
Skład : błoto z Morza Martwego, sól z Morza Martwego, olej makadamia, olej z oliwek, witamina E
Więcej o składnikach przeczytasz tutaj 

Moja opinia Naturalny Peeling QUIN   
Prosty skład tego peelingu sprawił, że bardzo się z nim polubiłam. Ma w sobie wszystko to co potrzebne by dopieścić skórę, bez żadnej sztuczności. Nie jest to jednak kosmetyk dla wszystkich, zawiera w sobie sól a ta może niekiedy podrażnić skórę.
Mogę jednak zapewnić, że użycie jest bardzo przyjemne. Jest to średni ,,drapak” dający niezłe efekty. Skóra jest gładka i miła w dotyku tak jak lubię. Niestety może również brudzić nieco wannę, ale to nie dziwi skoro ma w sobie błotko.
Z chęcią wrócę do tego kosmetyku i polecam go wam, jeśli szukacie peelingu o fajnym składzie, dużej pojemności i dobrym działaniu.
P.s Ten peeling miałam okazję poznać dzięki udziałowi w Blog Beauty Day w Poznaniu, klik do relacji.
Przyznam szczerze, że naprawdę wybrałabym się na jakieś spotkanie dla blogerek. Niestety w moich okolicach nic się nie dzieje(Rejony Gorzowa Wielkopolskiego – ktoś coś wie ?). A już zupełnie na spotkanie nakręciła mnie oferta http://www.whatevent.pl/organizacja-imprez-firmowych/ Nie miałam pojęcia, że są firmy które potrafią w tak profesjonalny sposób zorganizować imprezę promującą dla firmy. Naprawdę jestem pod wrażeniem jak duży wybór jest atrakcji. Pokaz kuchni molekularnej, kamera 360° slowmotion, hologramy, pokazy taneczne i wiele wiele innych. Na imprezę z takimi atrakcjami wybrałabym się bez chwili wahania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: