Mint It Up miętowy szampon peelingujący Anwen

Mint It Up

Więcej informacji o kosmetyku tutaj / Dostępność między innymi tutaj

Przyznam, że długo szukałam peelingującego szamponu. Kiedy trafiłam na szampon stworzony przez Anwen, chciałam go spróbować głownie z ciekawości. Chociaż trzeba przyznać, że zarówno szata graficzna jak i nazwa kosmetyku są świetne.

Jak wygląda szampon w użyciu ? Na początku przyznam, że nie stosuje go zbyt często. W użycie idzie raz na tydzień, dla lepszego oczyszczenia skóry głowy. Nie widzę, potrzeby by stosować go częściej. Zapach szamponu bardzo ładny, miętowy i nieco słodki. Nie daje na szczęście efektu chłodzenia, jak to bywa z niektórymi miętowymi szamponami.
Wydajność przyzwoita, jednak by wykonać porządny peeling, potrzeba większej ilości szamponu niż zazwyczaj. Fajne jest to, że drobinki pestek moreli są równomiernie rozmieszczone w kosmetyku. Dzięki temu, szampon działa zawsze tak samo dobrze. Warto wspomnieć, że łatwo wypłukuje się z włosów pozostałość peelingu. Kosmetyk fajnie oczyszcza skórę głowi i daje jej nieco odświeżenia.
Ogólnie jestem zadowolona z użycia szamponu i cieszę się że ktoś pomyślał o stworzeniu takiego kosmetyku.

A czy Wy znacie już kosmetyki Anwen ?
P.s Dziękuję za tak liczny udział w konkursie z prezentmarzen.com. Przyznam, że i mnie marzy się jakieś przeżycie z tej stronki. Już wiem jaki prezent zażyczę sobie na urodziny. Taki voucher na przeżycia to fajna sprawa, zwłaszcza jeśli się jest tak niezdecydowaną kobietą jak ja.

Możesz również polubić

Jeden komentarz

  1. Aktualizacja włosowa :) - Piękna Babeczka

    […] Przyznam, że stał się jednym z moich ulubionych szamponów. Uwielbiam go zwłaszcza za zapach. – Mint It Up miętowy szampon peelingujący Anwen Używam go od czasu do czasu i długo się jeszcze nim nacieszę. Fajnie peelinguje skórę głowy […]

Dodaj komentarz