Przejdź do treści

Cukiernia kosmetyczna

Cukiernia kosmetyczna

Cukiernia kosmetyczna, książka stworzona przez Adriana Sadkiewicz z bloga LILI NATURA jest jedną z moich honorowych książek w mojej małej kolekcji. Dzisiaj chciałam Wam opowiedzieć o niej co nieco, ponieważ uważam że każdy maniak domowych kosmetyków takich jak ja, powinien mieć ją u siebie w domu.

Książka jest porządnie wykonana i bardzo bogato wydana. Już samo przeglądanie jej cieszy oczy. Zdjęcia są wykonane pięknie a sama przedstawione kosmetyki, oczkują nas i  wzbudzając apetyt. Mimo,że podobnych przepisów jak w książce można znaleźć setki w internecie – te mają w sobie coś wyjątkowego. Nie da się nie zauważyć, że każdy przepis jest bardzo dopracowany, napisany w prosty i zrozumiały sposób. Zawierają przydatne informacje, dotyczące czasu wykonywania, sposobu przechowywania i terminu przydatności kosmetyków. To bardzo ułatwia sprawę i zachęca do przygotowania własnych kosmetyków w domu.

Cukiernia kosmetyczna

Cukiernia kosmetyczna – czy warto mieć tą książkę

Sama książka posłużyła mi jako dobre źródło wiedzy i pozwoliło
rozwinąć i cieszyć się pasją jaką jest robienie własnoręcznie
przygotowanych kosmetyków.
W książce znajdziemy przepisy na przeróżne domowe kosmetyki, a przygotowanie każdego z nich jest wspaniałą zabawą. Z tej książki dowiecie się jak przygotować między innymi : kule i babeczki kąpielowe, kolorowe mydła, peelingi, błyszczyki i masełka. W dwóch słowach – Cud malina !
Z całego serducha zachęcam do kupienia książki czy to dla siebie czy to w prezencie dla bliskich. W moich zbiorach jest już jakiś czas i zawsze mile do niej wracam.  Jeszcze raz duże gratulacje dla utalentowanej Adriany, która zaraziła mnie pasją robienia domowych kosmetyków.

Mydełko inspirowane jednym z przepisów
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Cukiernia kosmetyczna książka z bloga – Adriana Sadkiewicz ( recenzja tutaj […]

%d bloggers like this: