poradniki urodowe
Kosmetycznie, Uroda i Zdrowie

Poradniki urodowe – książki o urodzie

Moda na poradniki o urodzie

Można by powiedzieć, że od kilku lat poradniki z cyklu ,,uroda” cieszą się coraz większą popularnością. Ja sama mam ich kilkanaście a na oku mam kolejne. W swojej kolekcji mam dużo bardzo starych poradników, które były i są dla mnie dużą inspiracją. Muszę przyznać, że to co się obecnie dzieje na półkach w księgarniach to istny szał. Nigdy dotąd nie było tak wiele i tak dobrze wydanych poradników. Począwszy od dawki przydatnej wiedzy, po książki z przepisami na domowe kosmetyki a nawet po książki dla włosomaniaczek. Sama nie wiem jaką kolejną książkę kupię, po protu jest za duży wybór. Postanowiłam przygotować zestawienie najciekawszych książek jakie znalazłam w sieci, obawiam się, że mogłam wiele ciekawych tytułów pominąć, dlatego jeśli znacie ciekawą książkę w tej tematyce, dopiszcie ją w komentarzach.

książki o urodzie

A jaką książkę wy lubicie ? Macie swoich ulubieńców ? Co polecacie?

7 thoughts on “Poradniki urodowe – książki o urodzie

  1. sporo tego jest. Muszę przyznać, że nie przepadam za poradnikami. Ale jakiś czas temu wpadła w moje ręce książka “Jedz by pokonać chorobę” . Trochę do niej sceptycznie podeszłam, ale po przeczytaniu wiem, że było warto. Czasami warto dać szansę poradnikom:)

  2. Jeśli chodzi o tego typy książki, to raczej interesują mnie takie o ziołach i o domowych sposobach na leczenie różnych dolegliwości. W kwestii dbania o urodą wolę postawić na gotowe kosmetyki. I może to być coś naprawdę prostego, typu żel aloesowy, masło shea i zwykłe mydło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.