Alterra peeling do ciała oraz żel pod prysznic

Alterra żel

Alterra peeling co ciała z kawą oraz żel pod prysznic o aromatycznym zapachu Plumerii i Pamelo

Alterra peeling i żel po prysznic. Brzmi kusząco prawda ? Przyznam, że bardzo lubię markę Alterra, pomimo tego, że nie do każdego produktu wracam ponownie. Tym razem, zdecydowałam się na dwie nowości – czy się u mnie spisały ? Zapraszam do recenzji.

Aromatyczny żel pod prysznic Plumeria & Pomelo Bio

Ten żel, wyjątkowo mi się spodobał. Zapach kosmetyku jest świeży łączy w sobie połączenie cytrusowych i słodkich kwiatowych nut. W porównaniu do innych kosmetyków tej marki, nie wyczuwam tutaj alkoholu co mnie bardzo cieszy. Muszę przyznać, że żel w działaniu spisuje się bez zarzutu. Pieni się średnio gęstą pianką o pięknym zapachu. Po użyciu go pod prysznicem, nie wysusza skóry.

Kosmetyk ma średnio gęstą konsystencje, co czyni go wydajniejszym od pozostałych żeli pod prysznic Alterry. Myślę, że sięgnę po niego w przyszłości i szczerze go polecam

Alterra Body peeling Kawa Bio

Jak dobrze wiecie, jestem prawdziwą fanką peelingów kawowych. Nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała tej nowości. Niestety, bardzo mocno mnie rozczarowała, choć nie uważam jej do końca za zły kosmetyk. Ten peeling bardzo mi przypomina moją zapachową kosmetyczną miłość, którą znalazłam w peelingu marki Organic Kitchen. Recenzja do przeczytania tutaj –klik– . Zach kosmetyków jest bardzo zbliżony. Niestety różni je jeden szczegół, przez który peeling Alterry mnie rozczarował. To mocny zapach alkoholu, który jest nie do zniesienia. W związku z tym złym zapachem, nie polecam tego kosmetyku osobą o wrażliwych nosach.

Po za tym, sam peeling jest całkiem w porządku. Ma dość dużo drobinek peelingujacych i faktycznie można go zaliczyć do łagodnych peelingów. Ma fajną kremową i średnio gęstą konsystencje. W dotyku przypomina raczej balsam do ciała. Aplikuje się bez zarzutów, w dodatku podczas mycia raczej się nie pieni. Pozostawia skórę, delikatną i przyjemną w dotyku. Osobiście nie wrócę na pewno do tego kosmetyku, zapach alkoholu za bardzo mi przeszkadza.

A czy Wy znacie te nowości od marki Alterra ? Lubicie te kosmetyki ?

11 komentarzy do “Alterra peeling do ciała oraz żel pod prysznic”

Leave a Reply

%d bloggers like this: