Nuxe kalendarz adwentowy Magnétique

Nuxe kalendarz adwentowy Magnétique czy warto kupić ?

Nuxe kalendarz adwentowy to odpowiedź marki na trend który panuje ostatnio czyli kalendarze wypełnione kosmetykami. Chociaż moda ta odbiega nieco od tradycyjnej formy, nie trudno przyznać, że są urocze. Możemy wybierać spośród takich, które zawierają pełnowymiarowe kosmetyki lub postawić na wersję z próbkami.

Kalendarz Nuxe składa się głównie z próbek. Próbki w zależności od rodzaju, starcza na jedno lub nawet kilkanaście zastosowań. Oprócz miniatur, znajdziemy tutaj też pełnowymiarowy olejek jak i pomadkę do ust. Cena kalendarza nie należy do najtańszych, jednak biorąc pod uwagę, że marka stawia na jakość, zdecydowanie jest wart zakupu. Tym bardziej, że dzięki miniaturą, mamy okazję się przekonać czy kupić droższy pełnowymiarowy produkt i się nie zawieźć.

Nuxe kalendarz – co skrywa ? Uwaga spojler !

Niestety moja cierpliwość, nie zdała próby czasu i otworzyłam kalendarz na długo przed adwentem. W sumie się cieszę, bo teraz mam frajdę w odkrywaniu kosmetyków, a być może ktoś właśnie szuka takiej recenzji. Więc jeśli chcecie mieć niespodziankę, zamknijcie oczy i przewińcie dalej by dowiedzieć się, mojej opinii na temat kalendarza.

Co zawiera kalendarz Nuxe – zdjęcia

Nuxe kalendarz adwentowy

Nuxe kalendarz adwentowy – moja opinia

Nie będę ukrywała, że markę Nuxe bardzo lubię. Połączenie natury i nowoczesnej technologi do mnie przemawia na plus. W dodatku kosmetyki są testowane dermatologicznie i bardziej sprawdzone pod kątem uczuleń. Są naprawdę dobrej jakości, myślę że spodobają się nawet bardziej wybrednym konsumentom. Kosmetyki Nuxe często widuje w aptekach, ja jednak wolę kupować w Notino.pl.

Kalendarz jest po prostu bomba. Niektóre miniatury, przykładowo olejków, starczą na długi czas. Kolejnymi produktami, które skradły mi serce są 2 minutowe maseczki do twarzy. Coś idealnego dla zapracowanej mamy. Serią kosmetyków, która zapachowo skradła mi serce jest Rêve de Miel. Jest to zapach który działa jak miód dla zmysłów i dosłownie i w przenośni. Wracając do zapachów, warto wspomnieć o dwóch próbkach nowych perfum Nuxe. Le Soir Des Possibles oraz Le Matin Des Possibles, oba piękne i nietuzinkowe i do tego trwałe!

P.s Jeśli czytasz ten post i szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby pod choinkę, mogę zapewnić że taki kalendarz (mimo, że po adwencie) sprawi wiele radości każdej fance kosmetyków. Ja ciągle jestem nim oczarowana.

10 komentarzy do “Nuxe kalendarz adwentowy Magnétique”

Leave a Reply

%d bloggers like this: