Naturalne perfumy

Naturalne perfumy ranking najlepszych zapachów

Naturalne perfumy które Cię oczarują

Naturalne perfumy są spotykane coraz częściej. W porównaniu do tradycyjnych perfum, bazują na naturalnych olejkach eterycznych i esencjach roślinnych. Nie zawierają sztucznie stworzonych zapachów. Mimo, że warianty zapachowe są nieco ograniczone w porównaniu do tradycyjnych perfum, kompozycje zapachowe mogą również Ciebie oczarować.

audalie perfumy

Caudalie

Caudalie jest to francuska marka kosmetyków, która bazuje na olejku z nasion winogron. Stawia na połączenie nauki i świata przyrody. Kosmetyki są tworzone z pasją i troską o środowisko. Oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych, rozszerzyła swój asortyment o zapachy, które są uzupełnieniem linii kosmetyków.

Przykładowe zapach Caudalie to:

 1. Thé Des Vignes / 140 zł – 100ml
 2. Divine Collection / 189 zł – 50ml
 3. Rose de Vigne / 100 zł – 100ml
 4. Fleur De Vigne / 100 zł – 100ml
L’Occitane perfumy

L’Occitane

L’Occitane jest to również francuska i bardzo ceniona marka kosmetyków, która powstała w pięknej Prowansji. Jest to marka z bogatą tradycją i ceniąca sobie bogactwo miejscowych naturalnych składników. Kosmetyki L’Occitane są znane na całym świecie, gwarantując wysoką jakość.

L’Occitane niektóre zapachy:

 1. Terre de Lumière / 299 zł – 50ml
 2. Pivoine / 259 zł – 75ml
 3. Verveine / 227 zł – 100ml
 4. Fleurs de Cerisier / 259 zł – 75ml
Roger & Gallet perfumy

Roger & Gallet

Roger & Gallet, może się poszczycić jednym z dłuższych stażów w świecie zwłaszcza perfum. Słynną wodę kolońską ,,Eau de Cologne Extra Viell” stosował sam Napoleon I . Do dziś marka cieszy się wysoką renomą i bardzo bogatą historią. Marka jest kojarzona również, z okrągłych mydeł, które stały się jednym z jej symboli.

Roger & Gallet Przykładowe zapachy:

 1. Fleur d’Osmanthus / 114,50 zł – 100ml
 2. Fleur de Figuier / 160,50 zł – 100ml
 3. Gingembre Rouge Intense / 277 zł – 50ml
 4. Cédrat / 103 zł – 30ml

Walden

Walden perfumes, jest angielską marką perfum. Zapachy bazują na naturalnych składnikach i są tworzone ręcznie w małych partiach. Walden powstało poprzez dosyć nietypową inspirację, a jest nią dzieło literackie Henry’ego Davida Thoreaua „Walden, czyli życie w lesie”. Jest to książka, która opowiadające życie w zgodzie z naturą Thoreaua, który mieszkał w dziczy w lesie nad jeziorem Walden.

Walden przykładowe zapachy:

 1. Castles in the Air / 209 zł – 50ml
 2. A Little Star-Dust / 234 zł – 50ml
 3. Two Eternities / 307 zł – 50ml

Naturalne Perfumy

Nie zdołam Wam przedstawić wszystkich marek, które do tworzenia zapachów stosują naturalne składniki. W perfumerii Notino.pl, możecie odkryć resztę zapachowego świata, jak i kosmetyków naturalnych. Przyznam, że wiele z tych zapachów mnie ciekawi i mam ochotę odkryć co skrywa się w buteleczce. Zapachem, który urzekł mnie po zastosowaniu kosmetyków jest ,, Thé Des Vignes Caudalie “. Ciekawi mnie również forma perfum w olejku, jaką stworzyła marka Renovality Original Series. Świat perfum już od dawna mnie fascynuje i cieszę się, że można znaleźć też naturalne perfumy.

11 komentarzy

Dodaj komentarz