Dieta pudełkowa – z nią łatwiej do celu ?

Dieta z dostawą do domu – jak to wygląda ?


Fit catering, dopasowany do potrzeb

Jedną z popularniejszych firm oferujących fit catering jest Be diet catering . Na przykładzie ich oferty, postaram się Wam wyjaśnić na czym polega dieta z dostawą. Pierwszym krokiem jest konsultacja ze specjalistami, którzy pomogą dobrać odpowiednią dietę. W doborze diety, będą brane pod uwagę osobiste preferencje, zapotrzebowanie kaloryczne oraz cel jaki chcemy osiągnąć. Be Diet catering współpracuje z dietetykami klinicznymi, doświadczonymi kucharzami jak i znaną fit gwiazdą Ewą Chodakowską.

Dieta z dostawą wprost do Twojego domu lub biura

Gdy już zdecydujemy się na konkretną dietę, raz dziennie zostanie ona do nas dostarczona. Zostaje skomponowana z 5 posiłków, pod okiem specjalistów. Z uwzględnieniem wszelkich norm sanepidu, które w obecnych czasach są bardzo ważne. Wszystko to dowiezione i zapakowane tak, aby móc cieszyć się codziennie świeżym posiłkiem. Zdrowa żywność, zróżnicowana w taki sposób, aby dostarczyć tego co najważniejsze.

Fit catering – plusy i minusy

Zdecydowanym plusem jaki daje dieta pudełkowa, jest jej skuteczność (pod warunkiem, że nie podjadamy niczego dodatkowego). Zostaje ona skomponowana tak, że łatwiej nam osiągnąć cel i wytrwać w postanowieniach. W dodatku, nie musimy codziennie myśleć co zrobić na obiad. Dieta jest różnorodna, ciekawa i sprawia, że nie da się nią znudzić. Warto wziąć pod uwagę, że tego typu firmy, muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy. Z własnego doświadczenia wiem, jak wiele wymaga sanepid na każdym etapie produkcji. Więc nie ma tutaj mowy o tym, żeby dostać coś nieświeżego, zepsutego do jedzenia. Ewentualnie, może nam jakieś danie po prostu nie smakować.

Kolejnym plusem jest oszczędność czasu, jaki marnujemy na przygotowanie dań samodzielnie w domu. Warto brać pod uwagę, że ich przygotowanie też kosztuje, oprócz kosztów produktów liczą się również koszty produkcji. Nie da się ukryć, że obecnie robienie zakupów zajmuje znacznie więcej czasu. Wprowadzone normy bezpieczeństwa, sprawiły że zakupy z jednej strony są bezpieczniejsze a z drugiej zajmują więcej czasu.

Nie da się ukryć, że są i też minusy tego tupu diety. Jednym z nich jest cena, która nie koniecznie może się opłacać w domu, w którym mieszka kilka osób. Nie wszystkie fit cateringi stosują ekologiczne opakowania lub z plastiku, który można ponownie wykorzystać.

Warto jednak sięgnąć po taką dietę, gdy zależy nam na celu jakim jest np. odchudzanie. Kilka miesięcy z dietą do domu, wystarczy by wyrobić w sobie nawyki zdrowego odżywiania i obudzić w sobie apetyt na zdrową kuchnię. Być może zapłacimy nieco więcej niż zazwyczaj za żywienie, jednak możemy liczyć na wysoką jakość produktów. W przysłowiu ,, Jesteś tym co jesz” jest wiele prawdy, śmieciowe jedzenie, może odbić się na naszym zdrowiu.

Dieta z dostawą – dla kogo najlepsza

Tak jak już wspomniałam, taka dieta jest najlepsza dla osób, którym zależy na osiągnięciu celu.Można zastosować taką dietę, jako wstęp do zdrowszego trybu życia, lub zostać z nią na dłużej. Bez względu na co się zdecydujemy, nasze zdrowie na tym zyskuje. Jeśli chcemy zadbać o potrzeby naszych bliskich, zamawiając taką dietę robimy to co najlepsze. Osoby starsze lub takie które nie mają czasu na gotowanie (albo po prostu nie lubią gotować), zyskają na takiej diecie. Zdrowa żywność na wyciągniecie ręki, przygotowana w taki sposób, że aż się chce jeść. Dieta pudełkowa zyskuje na coraz większej popularności, coraz więcej osób decyduje się na taki sposób żywienia. Przyznam, że osobiście lubię gotować, jednak jako młoda mama czasem marzę o tym, by obiad zrobił się sam. Myślę, że fit catering, pomógł by mi w osiągnięciu celu, którego mimo starań nie mogą osiągnąć sama. Jeśli szukacie fit cateringu to polecam stronę bedietcatering.pl.

23 komentarze

Dodaj komentarz