Innocent White Lilac Oriflame

Innocent White Lilac, jest jednym z zapachów z serii Women’s Collection. Są to zapachy dość proste, nieskomplikowane i mimo tej prostoty cieszące się dość dużą popularnością. Można je zazwyczaj kupić w dobrych cenach. Wyglądem flakonu, nie są zbyt wyrafinowane i nie przyciągają wzroku. Z pewnością, tą serie zapachów polubią osoby, które szukają lekkich zapachów na co dzień.

Innocent White Lilac Oriflame

♩ głowy: zielone

♪ bazy: nuty drzewne, heliotrop

♫ serca: biały bez

Innocent White Lilac moja opinia

Zapach można tłumaczyć jako ,,Niewinny biały Liliowy”. I ta nazwa w zupełności odzwierciedla wnętrze tego zapachu. Jest to zapach zwłaszcza dla kobiet, które chcą ładnie pachnieć a zarazem nie chcą się wyróżniać. Jest taki ,,cichy” i bardzo delikatny. Mimo tego, ma w sobie coś urzekającego i uspakajanego.

W zapachu króluje głównie bez, bez i jeszcze raz bez. Po prostu pachnie jak ładny bez. Osobiście nie mam nic do bzu, zapach ten wręcz ubóstwiam bo kojarzy mi się z ciepłą wiosną i ciepłym powiewem wiatru. Gdy jednak, bardziej się skupię na wnętrzu tego fakonu, wyczuwam nie tylko bez. Bo gdyby pachniał tylko bzem, mógłby być nieco za słodki. A tutaj nuty drzewne i zielone oraz zacny heliotrop, po prostu wydobywają to co najpiękniejsze w zapachu bzu.

Trwałość i aura zapachu, dość przeciętna. Zapach utrzymuje się raptem do 6h. Jest to jednak fajna propozycja do torebki. Doda zapachu, wtedy gdy tego potrzebujemy a zarazem nie zostanie na ubraniach. Innocent White Lilac, to propozycja nie tylko dla cichych i skromnych kobiet, ale dla tych które doceniają prawdziwe piękno jakie kryje się w prostocie.

Zobacz najnowszy katalog Oriflame –klik

5 komentarzy do “Innocent White Lilac Oriflame”

Leave a Reply

%d bloggers like this: