Face food 7TH heaven maseczki zwierzaki

Face food 7TH heaven maseczki zwierzaki

Moda na maseczki w płachcie z kolorowymi printami, trwa już jakiś czas. Nie ukrywam, że do tej mody podchodziłam z dystansem. Tak naprawdę, wygląd maseczki, nie ma dla mnie priorytetowego znaczenia. Gdy jednak użyłam tych zwierzakowyych maseczek, odkryłam że jest to naprawdę duża frajda. Nie wiem czy to działa na zasadzie placebo, ale muszę przyznać że ten wygląd maseczek, zwiększył moje pozytywne odczucie ich stosowania.

Ogólnie o maseczkach, w nakładaniu spisują się tak samo. Każdy z płatów, jest dobrze nasączony. Po nałożeniu na twarz, maska nie spada, nic nie spływa. Nosi się je bez problemu, spokojnie można nałożyć maseczkę i zająć się codziennymi sprawami. W moim odczuciu wielkość płachty jest nieco za duża ( lekko odstaje). Biorę pod uwagę że mam drobną buzię i na kimś innym może lepiej pasować.

Face food 7TH heaven maseczki zwierzaki

7th Heaven Face Food Tiger Face Mask – truskawka i jabłko

Maseczka ma bardzo miły truskawkowo jabłkowy zapach. Ta mieszanina zapachu pobudza i dodaje energii. W składzie maseczki znajdziemy między innymi : witaminę B3, ekstrakt z rozmarynu, ekstrakt z oczaru wirginijskiego, witaminę B5, ekstrakt z truskawki, ekstrakt z jabłka, witaminę E, ekstrakt z aloesy i zielonej herbaty. Efekty użycia maseczki – skóra bardziej promienna, wygląda na bardziej wypoczętą.

Face Food Kitten Face Mask – ogórek

Maseczka ma świeży ogórkowy zapach, po nałożeniu daje uczucie ukojenia i odświeżenia. W składzie maseczki znajdziemy między innymi : ekstrakt z awokado, witaminę B3, witaminę B5, ekstrakt z oczaru wirgińskiego,ekstrakt z aloesu, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z ogórka, witaminę E, ekstrakt z rozmarynu. Efekty ? Cera odświeżona, pobudzona, działa łagodząco na podrażnienia skórne.

Face food 7TH heaven maseczki zwierzaki

Tiger Panda Mask – kokos i banan

Maseczka ma ładny zapach kokosu i bananów, z początku jest nieco za mocny, jednak jego intensywność łagodnieje z czasem. W składzie maseczki znajdziemy między innymi : wodę kokosową, ekstrakt z bananów, witaminę B3 i B5, ekstrakt z oczaru wirgińskiego, ekstrakt z zielonej herbaty, witaminę E, ekstrakt z rozmarynu i aloesu . Efekty ? Skóra twarzy jest odświeżona i dobrze nawilżona, miła w dotyku.

Znacie maseczki 7th Heaven Face Food ?

Zajrzyjcie na stronę 7th Heaven

6 komentarzy do “Face food 7TH heaven maseczki zwierzaki”

Leave a Reply

%d bloggers like this: