Nuxe Body relaksująca mgiełka do ciała

Nuxe Body mgiełka do ciała

Nie muszę Wam przedstawiać, marki Nuxe . Jest ona dość znana, niektóre recenzje możecie przeczytać na moim blogu. Dziś chciałam Wam przedstawić, relaksującą wodę perfumowaną. Kupiłam ją w mniejszej wersji o pojemności 30 ml. Flakonik jest mały i zgrabny, dlatego noszę ten zapach ze sobą w torebce. Często po niego sięgam, zarówno w ciągu dnia jak i na wieczór. Przyznam, że ten zapach naprawdę mnie odpręża i relaksuje. Nuxe Body relaksująca woda perfumowana, łączy w sobie nuty : kokosowego sorbetu, migdałowca, kwiatów pomarańczy oraz mojej ulubionej dzikiej wanilii.

Nuxe Body relaksująca woda perfumowana

Relaksująca woda perfumowana – moja opinia

Mgiełka ma naprawdę ładny zapach o średniej aurze. Kompozycja zapachowa nie jest krzykliwa, ale mimo swojej delikatności przyciąga uwagę. Ma w sobie coś, co sprawia że moje samopoczucie jest lepsze. Być może jest to kwestia tego, że zapach kojarzy mi się z kosmetykami dla niemowląt. Z drugiej strony w zapachu znajdziemy wanilię i kokos, dla mnie to połączenie zapachów doskonałe. Kompozycję zapachową mogłabym określić jako pudrową i nieco słodką.

Trwałość zapachu jest typowa dla mgiełek, utrzymuje się około 4 godzin. Do aplikacji wystarczy jedno psiknięcie, co czyni zapach wydajnym.Warto dodać, że perfumy nie mają słodkiego i mdlącego zapachu. Jeśli lubicie delikatne i spokojne zapachy, myślę że i Wam się spodoba ten zapach.

3 komentarze do “Nuxe Body relaksująca mgiełka do ciała”

Leave a Reply

%d bloggers like this: