Strona główna » Dr. C. Tuna Krem Z Aloesem

Dr. C. Tuna Krem Z Aloesem

Aloesu nigdy nie za dużo

Na szczęście należę do osób, które bardzo lubią aloes w kosmetykach. Nigdy nie miałam po nim alergii, dobrze współgra z moją skórą jak i włosami. Często po niego sięgam zarówno w czystej postaci czy żelu kosmetycznego aloesowego. Niedawno kupiłam krem Dr. C. Tuna Krem Z Aloesem w sklepie Farmasi i dziś o nim będzie słów kilka.

Dr. C. Tuna Krem Z Aloesem

Dr. C. Tuna Krem Z Aloesem

Opis producenta (skopiowany ze strony)

Wzbogacony o oliwę z oliwek tworzy naturalną barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi. Przywraca naturalne nawilżenie skóry. Podczas gdy twoja bariera skórna jest stymulowana, jest również chroniona przed potencjalnymi uszkodzeniami zewnętrznymi. Dlatego twoja skóra staje się gładsza, bardziej miękka i zdrowsza.Wszystkie produkty z serii aloesowej zawierają organiczny i zatwierdzony przez Ecocert aloes w dużych ilościach, zapewniając nawilżenie skóry.

Co myślę o kremie ? Dr. C. Tuna Krem Z Aloesem

Krem jest zawarty w miękkiej tubce, łatwo się go wydobywa z opakowania. Ma ładny, kremowo-aloesowy zapach. Konsystencja kremu jest dosyć rzadka, jednak mimo tego fajnie rozprowadza się na skórze twarzy. Szybko się wchłania, pozostawiając skórę widocznie bardziej nawilżoną. Jest wydajny i naprawdę fajny w użyciu. Spełnia moje oczekiwania jakim jest nawilżenie skóry. W dodatku moja cera, jest wyjątkowo miła i gładka w dotyku. Krem używany systematycznie, dobrze wpłynął na moją skórę. Nie ma mowy o podrażnieniu czy też przesuszeniu skóry. Kosmetyk jest fajną opcją na dzień, współgra z makijażem a nawet jest fajną podstawą do dobrego makijażu. Jeśli szukacie kremu na dzień, który ma nawilżać skórę to na pewno go polubicie. Przyznam, że jestem ciekawa żelu aloesowego z tej serii jak i maseczki do twarzy.

Mała wzmianka z innej beczki

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ochrona środowiska. Nawet takie małe detale, jak odpowiednio zaprojektowane oświetlenie (przykładowo w domach a nawet w wielkich magazynach czy też halach produkcyjnych czy handlowych), ma duże znaczenie. NowaLed jest polskim producentem opraw przemysłowych LED, która pomaga maksymalnie zmniejszyć koszty związane z oświetleniem, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

Inne posty

3 thoughts on “Dr. C. Tuna Krem Z Aloesem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *