Przejdź do treści

Giordani Gold Essenza Oriflame

Giordani Gold Essenza

Giordani Gold Essenza

Giordani Gold Essenza to moje pierwsze prawdziwe perfumy. I taj na bank, widać różnicę w jakości pomiędzy prawdziwymi a typową wodą perfumowaną. Trwałość to istna petarda, więc jeśli zależy Wam na długo utrzymującym się zapachu, to wiecie już jakiego perfum szukać. I te opakowanie, dla mnie mimo że nie jestem ,,sroczką” jest piękne i z dumą prezentuje się na mojej półce zapachowej.

Giordani Gold Essenza Oriflame

Giordani Gold Essenza nuty zapachowe

♩ głowy: bergamotka

♪ bazy: nuty drzew

♫ serca: białe kwiaty, kwiat pomarańczy

Giordani Gold Essenza moja opinia

Śmiało mogę powiedzieć, że zakup tego perfum był jednym z moich najbardziej udanych zakupów. Jako ,,konsultantka” kupiłam go za około 40 zł ( na bardzo fajnej promocji), jestem pewna że posłuży mi na długo. Tak jak już wspomniałam, trwałość zapachu jest zaskakująco dobra i zasługuje na medal. Aura jest dość mocna, dlatego wystarczy jedno psikniecie by pachnieć dość mocno i na długo, co czyni go jeszcze bardziej wydajnym.

Co do samego zapachu, jest on raczej prosty i myślę, że nie każdemu wpadnie w gusta. Naprawdę nie ma się tutaj co rozpisywać nad wnętrzem zapachu. Nie ma on drugiego dna, nie rozwija się w coś innego. Nie ma przed nami nic do ukrycia. Powiem jedno, jest to świeży cytrusowy zapach który dla równowagi jest nieco zgaszony przez nuty drzewne i nuty kwiatowe takie jak białe kwiaty a zwłaszcza kwiaty pomarańczy. Doskonałe zrównoważenie, zapach jest pobudzający wdzięczy i świeży a zarazem, nie można powiedzieć, że jest zbyt ,,cytrusowy” i kwaśny. Mogę śmiało powiedzieć, że jest uniwersalny i sprawdzi się na każdą porę dnia i roku. Szczerze polecam sprawdzić go i przekonać się samemu, perfumy są dobrą inwestycją i odznaczają się bardzo dobrą jakością, godną drogich markowych perfum.

Mała wzmianka z innej beczki

Ostatnio będąc na kilka dni wczasów nad morzem, moją uwagę przykuł jeden kompleks wypoczynkowy. Domki na wynajem były zrobione z kontenerów. Coś takiego jak kontener biurowy, z tą różnicą że w środku było po prostu wielofunkcyjne mieszkanie. Pomyślałam sobie, że jest to świetne i tanie rozwiązanie a zarazem ciekawa forma wypoczynku. Okazuje się, że takie kontenery, mają znacznie więcej wielofunkcyjnych rozwiązań niż myślałam. Co ciekawe można je wypożyczyć, a nawet kupić w takiej formie jaka nam najbardziej odpowiada.

17 komentarzy do “Giordani Gold Essenza Oriflame”

  1. Tego zapachu nie znam, ale jestem posiadaczką Miss Giordani:) Ogólnie to lubię takie zapachy jaki został dziś przez ciebie opisany:)

  2. Pingback: Podsumowanie Lipiec 2020 — Naturalnie Piękna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.