Purito Pure Vitamin C

Purito koreańska marka kosmetyków

Nazwa marki nie jest bez celowa. Jest ona połączeniem dwóch słów i oznacza czystą glebę. I właśnie takie jest założenie marki, produkowanie kosmetyków naturalnych, bazujących na chemicznych składnikach pochodzenia czysto naturalnego. Nie da się ukryć, że marka wrobiła sobie już dobrą renomę. Kosmetyki są cenione nie tylko za składy, ale i za wysokiej jakości produkt i dobre działanie.

Purito Pure Vitamin C

Purito Pure Vitamin C intensywne serum przeciwzmarszczkowe i krem nawilżający z witaminą C

Serum ma konsystencje wodnistą nieco żelową. Wystarczy jedna mała pompka, do aplikacji na twarz. Serum szybko się wchłania, pozostawiając skórę dobrze nawilżoną i bardziej promienną. Trzeba nieco odczekać, aż kosmetyk całkowicie wyschnie, przez pierwsze kilka minut, pozostawia nieco kleisty film, który znika. Kosmetyk używam zazwyczaj w duecie z kremem matującym,

Pojemność jest dość duża jak na tego typu kosmetyk, bo aż 60 ml. Muszę przyznać, że jest niezwykle wydajne. Ubyło mi dopiero 1/5 produktu przy codziennym stosowaniu. Z opakowania możemy korzystać na dwa sposoby, albo wylewając z zakrętki na rękę albo używając pompki ( pompka została osobno zapakowana )

Purito Pure Vitamin C – efekty długiego stosowania

Nie ukrywam, że serum kupiłam pod kątem przeciwzmarszczkowym. Mam już swoje lata, a bycie matką nie dodaje energii a wręcz odwrotnie, ją zabiera. Używanie tego kosmetyku, stało się moim wieczornym rytuałem od dwóch miesięcy. Nie ukrywam, że jest on świetnym dodatkiem do pielęgnacji. Taka perełka, wisienka na torcie, mam nadzieję że rozumiecie mój tok myślenia.

Efekty jakie zauważyłam to przede wszystkim, znaczna poprawa wyglądu skóry. Stała się bardziej promienna, jest w niej więcej energii i witalności. Tak, myślę, że mogę stwierdzić, że czuję się nieco młodziej, używając tego serum. Już nie jednokrotnie przekonałam się, że witamina C służy mojej skórze. Tutaj w składzie znajdziemy jeszcze : kwas askorbinowy, kwas hialuronowy, czerwony rzeń-szeń i ekstrakt z białych kwiatów.

Zdecydowanie najlepiej te serum wyszło pod względem, redukcji przebarwień na skórze. Zauważyłam również, że popękane naczyńka , które mam na moim nieszczęsnym nosie, stały się znacznie mniej widoczne. To wszystko sprawia, że ten kosmetyk jest dla mnie hitem kosmetycznym, które z czystym sumieniem mogę polecić innym. Świetny skład, świetne działanie, niestety cena nie należy do najtańszych. Biorąc pod uwagę wydajność kosmetyku, uważam że jest dobrą inwestycją w nasz wygląd jak i samopoczucie. Kosmetyk do kupienia na Notino.pl

7 komentarzy do “Purito Pure Vitamin C”

Leave a Reply

%d bloggers like this: