Uroda i Zdrowie

Badania profilaktyczne dlaczego warto robić ?

Badania profilaktyczne dlaczego warto robić ?

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

Related Posts

12 komentarzy

 1. Dorota

  Robienie regularnych badań jest bardzo potrzebne, może uratować zdrowie, a nawet życie. Kolonoskopię widziałam tylko u pacjentów i na ekranie, sama przez to nie mogę się zdecydować 😀 Wiem, nie daję dobrego przykładu, ale jestem zmęczona wszelkimi badaniami u siebie 😉

 2. Eve Daff

  Zaliczyłam sporo badań i wszystkie przeżyłam; nawet kolonoskopię bez znieczuleń, bo mi nie mogli wenflonu założyć 😂 Jak najbardziej trzeba się badać; wiele chorób wcześnie zdiagnozowanych da się wyleczyć i nie trzeba przedwcześnie żegnać się z tym światem.

 3. Monika

  Niestety teraz przez wirusa dużo mniej ludzi się bada i niestety później może to wyjść na gorsze.
  Pozdrawiam 🙂

 4. Monika

  Oczywiście, że badania są bardzo ważne. Ja akurat muszę się niestety badać się częściej ze względu na endometriozę, ale prawda jest taka że profilaktyka jest niezwykle istotna.

 5. Iwona

  Bardzo ważny temat poruszyłaś. Lepiej zapogiegać niż leczyć, więc trzeba o siebie stałe dbać i się badać 🙂

 6. Agata

  Regularne badania są mega ważne. Całe szczęscie mam prywatną opiekę zdrowotną i oni zawsze dbają, żeby regularnie były wykonane badania 🙂

 7. Kathy Leonia

  badania są bardzo ważne, zwłaszcza teraz gdy tak ze zdrowiem krucho

 8. Wędrówki po kuchni

  Regularne badania są bardzo istotne, jednak i one nie dają gwarancji. Ja cytologię robiłam systematycznie, do tego u ginekologa bywałam co miesiąc, a niestety rozwinął się stan przedrakowy.

  1. Marzena

   Przykro mi z tego powodu. Ale z drugiej strony lepiej wiedzieć wcześniej niż za późno. U mojej Mamy niestety było już dużo za późno 🙁

 9. Janka

  O tym powinno się mówić głośno. Takie wpisy moga uratować zycie niejednej osobie. Przykro mi z Twojego powodu. Powiem Ci, ze kilka lat temu przeżyłam cos podobnego. JEdnak mam nie przeżyła. Od tamtej pory rok w rok badamy sie z mężem regularnie. Nie ma wymówek – mimo pandemii sa specjalne akcje promocyjne. W diagnostyce do 14 marca maja promke na pakiet medium. Korzystajmy dziewczyny – zdrowie mamy tylko jedno!

  1. Marzena

   racja, czasami profilaktyka to jedyny ratunek

Leave a Reply