Strona główna » Burberry Her- zapach idealny na wiosnę

Burberry Her- zapach idealny na wiosnę

Burberry Her

Burberry

Jest to znana brytyjska marka, z długoletnią tradycją. Marka powstała w 1856 a jej założycielem był Thomas Burberry. Marka cieszy się dużym uznaniem jak i popularnością nawet wśród rodziny królewskiej. Ceniona jest za ponadczasowy styl i elegancje. Jest to marka produkująca odzież damska i męską, akcesoria modowe oraz perfumy. Perfumy marki Burberry, możecie kupić na Notino.pl

Burberry Her

Nuty zapachowe

♩ głowy: czarna porzeczka, malina, jeżyny

♪ bazy: fiołek, jaśmin

♫ serca: piżmo, nuty drzew, bursztyn

Jak pachnie ?

Jest to zapach, w którym główną rolę grają dwa akordy – słodki kwiatowy i owocowy, oraz bardziej męski – piżma, drzew i bursztynu. Te połączenie zapachowe, odmiennych od siebie grup zapachowych, nadało temu zapachowy wyjątkowego charakteru. W pierwszym odczuciu może wydawać się zbyt słodki, w końcu znajdziemy tutaj owocowe nuty, takie jak: czarna porzeczka, malina, jeżyny. W zapachu nie zabrakło też słodkich kwiatowych nut jak fiołek i jaśmin. Przełamanie tych słodkawych nut, sprawiło że zapach nie jest mdły, a wręcz przeciwnie nabiera takiej wiosennej lekkości i zmysłowości. Jest to zapach bardzo kobiecy, zmysłowy a zarazem elegancki. Idealny na co dzień jak i na specjalne okazję.

Burberry Her – jak się używa ?

Perfumy są dość silne, wystarczy jedno psikniecie, by poczuć zapach na sobie. Zapach ma również dużą aurę, jest wyczuwalny z drugiego końca pokoju. Jego zaletą jest długa trwałość na takim samym poziomie, nic się nie ulatnia. Pięknemu zapachowi nic nie ubywa. Perfumy są również dość długo wyczuwalne na ubraniach. W moim odczuciu Burberry Her, utrzymuje się około 6-8 godzin, co dla mnie jest bardzo dobrym wynikiem.

Inne posty

12 thoughts on “Burberry Her- zapach idealny na wiosnę

  1. Nie znam tego zapachu i raczej nie poznam, bo to nie moje zapachowe klimaty, ale wiem, że sporo osób takie nuty wybiera 😉

  2. I don’t think I have ever smelled this. I am sure it’s the best. These days just my essential oils, but I love Balance and sometimes a little with lavender.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *