Przejdź do treści

Skin79 Snail maseczki do twarzy – recenzja

Skin79 Snail

Skin79 Snail to seria maseczek do twarzy, która bazuje na składniku jakim jest śluz z ślimaka. Nie każdy może przekonać się do tego składnika w kosmetykach, jednak naprawdę warto spróbować. Śluz ślimaka ma głównie działanie odmładzające i nawilżające skórę a także przyśpiesza jej regeneracje. Jest popularny zwłaszcza w kosmetykach koreańskich. Ponadto zawiera w sobie witaminy takie jak A, E, C oraz kolagen. Nie musimy się przy tym martwić o ślimaki, śluz jest pobierany w sposób nieinwazyjny i im nie szkodzi.

Skin79 Snail maseczki do twarzy

Każda z maseczek ma dobrze dopasowaną płachtę maski, która ładnie przylega do skóry. Są nasączone płynem w sam raz, nie ma go za dużo ani za mało. W dodatku te maseczki w płachcie , można kupić w atrakcyjnej cenie. Cała seria maseczek, różni się od siebie, nieco innym składem.

Skin79 Snail The Honeyful maska odżywcza w płacie z ekstraktem ze śluzu ślimaka

The Honeyful maska odżywcza w płacie z ekstraktem ze śluzu ślimaka

W składzie maseczki znajdziemy miedzy innymi : ekstrakt z miodu, glicerynę, uwodorniony olej rycynowy, filtrat ślimaka alantoinę. Sama maseczka ma bardzo delikatny zapach, nieco słodkawy. Po nałożeniu daje uczucie ukojenia skóry, przyjemnie się nosi ją na twarzy. Efekt ? Skóra jest miękka w dotyku, bardziej odżywiona o lepszym kolorycie.

Skin79 Snail The Waterful maska nawilżająca w płacie z ekstraktem ze śluzu ślimaka

Maseczka nawilżająca ma w składzie między innymi: kwas hialuronowy, vitamina C, witamina E, filtrat z ślimaka, uwodorniony olej rycynowy. Maseczka jest bardzo podobna w efektach stosowania do powyższej. Tutaj jednak odniosłam wrażenie, większego ukojenia dla skóry. Maseczka nałożona na twarz, daje odczucie delikatnego chłodu, takiego orzeźwienia. Efekty użycia ? Skóra przede wszystkim jest wyczuwalnie bardziej nawilżona i miła w dotyku.

Skin79 Snail The Vitaful witaminowa maseczka w płacie z ekstraktem ze śluzu ślimaka

Skin79 Snail The Vitaful witaminowa maseczka w płacie z ekstraktem ze śluzu ślimaka

Ostatnia maseczka jest również podobna w użyciu do poprzedniczek. Tutaj w składzie znajdziemy : kwas hialuronowy, vitamina C, kolagen, witamina E, filtrat z ślimaka, wyciąg z kamelii. Maseczka ma nieco bardziej mocny zapach niż pozostałe, jednak wciąż jest ona na poziomie delikatnym. Pachnie słodko i nieco kwaskowato. Maska faje naprawdę fajne efekty użycia. Skóra jest dobrze nawilżona, miękka w dotyku i w moim odczuciu bardziej promienna i wypoczęta.

A wy lubicie kosmetyki z ekstraktem z śluzu ślimaka ?

Wypis recenzencki z Notino.pl

15 komentarzy do “Skin79 Snail maseczki do twarzy – recenzja”

  1. Pingback: Styczeń 2022 — Naturalnie Piękna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.