Jak dbać o włosy ?

Skuteczne dbanie o włosy obejmuje kilka elementów. Wśród nich warto wymienić między innymi odpowiednie kosmetyki, ale także zdrowy tryb życia i prawidłowy styl odżywiania. Etapy pielęgnacji to przede wszystkim oczyszczanie włosów i skóry głowy, a także odżywianie. Do tego właśnie idealnie sprawdzają się takie produkty, jak balsamy i odżywki do włosów. Warto sprawdzać, czy są wysokiej jakości. Tylko wtedy będą skutecznie dbać o kondycję włosów i odżywiać je, a nie tylko oblepiać silikonem. Bardzo istotne jest zatem, żeby odżywka miała dobry, najlepiej możliwie naturalny skład. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak odżywiać włosy, zapraszamy do lektury. W tekście znajdziesz wiele praktycznych porad i cennych wskazówek, dzięki którym twoja fryzura nabierze blasku! 

1. Jak skutecznie dbać o włosy? 

2. Odżywka Artego – jak działa?

3. Jak dbać o intensywność koloru włosów farbowanych? 

Jak skutecznie dbać o włosy? 

Jeśli chcesz dbać o włosy skutecznie, musisz zadbać o wszystkie aspekty. Bardzo ważne jest to, żeby przyjrzeć, jaki tryb życia prowadzisz i jak się odżywiasz. Jeśli czujesz się osłabiona, przemęczona, a twoje włosy wypadają – warto sprawdzić, czy nie cierpisz na zaburzenia hormonalne. Wykonanie pakietu badań pomoże ci zadbać o siebie od środka. Nieodłącznym elementem dbania o fryzurę jest także dobranie odpowiednich kosmetyków. Bardzo polecane są na przykład produkty Artego – więcej informacji znajdziesz na stronie kokomarle.eu. Wysokiej jakości odzywka Artego wspaniale nawilży i odżywi włosy. Warto aplikować ją po użyciu dedykowanego do zestawu szamponu na odsączone ręcznikiem włosy. Następnie nałóż odżywkę i wmasuj delikatnie produkt. Po upływie kilku minut spłucz i poczuj naturalną miękkość włosów. 

Odżywka Artego – jak działa?

Bogaty skład odżywek Artego, na który składają się: odpowiednio dobrana mieszanka aminokwasów, olejki eteryczne, jedwabne proteiny i inne składniki aktywne doskonale wpływa na kondycję włosów. Odżywia włosy, nawilża je i sprawia, że są gładkie, zdrowe i miękkie. Odżywka zawierająca proteiny jedwabiu ułatwia rozczesywanie i sprawdza się do wszystkich rodzajów włosów. 

Jak dbać o intensywność koloru włosów farbowanych? 

Zastanawiasz się, jak dbać o intensywność koloru włosów farbowanych? A może twoje włosy zniszczyła trwała ondulacja? W każdym przypadku w codziennej pielęgnacji sprawdzą się odpowiednio dobrane odżywki. Odżywka do włosów, która zawiera składniki regenerujące, świetnie wpłynie nie tylko na odbudowę włosów, ale także intensywność koloryzacji. 

9 komentarzy do “Jak dbać o włosy ?”

Leave a Reply

%d bloggers like this: