Surreal Sky – woda toaletowa od Avon

Hej Wszystkim,

Woda toaletowa Surreal Sky od Avon to kolejny mój perfum, niestety mogę już śmiało stwierdzić, że stałam się maniakiem perfumowym. Od kilku miesięcy kolekcjonuję zapachy a najśmieszniejsze jest w tym to, że każdy jest od innej parady. Są markowe, są podróby są tańszych marek. I tak oto do kolekcji dołączył zapach Surreal Sky, zapach który z początku mnie urzekł, jednak z czasem odkryłam w nim pewną tajemnicę…. ciekawi jaką ? Zapraszam dalej

Jakie nuty zapachowe skrywa woda toaletowa Surreal Sky od Avon?
♩ Nuty głowy: świeże cytrusy, czerwone owoce, różowy pieprz
♪ Nuty serca: Kwiat Jednej Nocy, peonia wodna, mimoza
♫ Nuty bazy: ciemny bursztyn, zmysłowe nuty drzewne, piżmo

Co kryje zapach według mnie ?

Przy pierwszym psiknięciu zapach stanowi połączenie cytrusów z owocami czerwonymi. Jest to słodko świeża mieszanka, która naprawdę zniewala. Po chwili do zapachu dołączają kolejne nuty, sprawiając że zapach nie jest już taki pospolity. Mieszanina bursztynu, piżma i pieprzu nadają zapachowi tajemniczości i zmysłowości. Na końcu ujawniają się nuty kwiatowe i zaczynają przewodzić nad resztą zapachu. Wszystko sprawia, że zapach zmienia się z sekundy na sekundę i z słodkiego i świeżego zmienia się w tajemniczy i zmysłowy.

Dla kogo zapach Surreal Sky od Avon ?

Zapach idealnie nadaje się na wieczór, odpręża mnie i wprawia w błogi nastrój. Lubię jego zapach i często go używam zwłaszcza w domu. Ma w sobie coś co uzależnia i sprawia, że psikam się nim kilkukrotnie w ciągu dnia, by na nowo cieszyć się jego nutami zapachowymi. Podoba mi się flakon, który odzwierciedla poniekąd charakter zapachu. Niestety nie jest to zapach trwały, utrzymuje się na ciele zaledwie kilka godzin. By był wyczuwalny potrzeba więcej niż jednego psiknięcia., co nie czyni go raczej ekonomiczniejszym.
Odkryłam jednak w tym zapachu coś dziwnego, co sprawi że raczej nigdy ponownie nie użyje go na ubrania wierzchnie. Co to takiego ? Otóż psikając się na kurtkę, z początku zapach urzeka i nadaje kobiecości. Z czasem słodkie nuty się ulatniają i zapach jest mało wyczuwalny. Na następny dzień, pozostaje ślad po zapachu, ale ten mocno odbiega od pierwotnego. Z początku myślałam, że to żart ale ponowiłam ,,eksperyment” i rezultat jest taki sam.

Woda toaletowa Surreal Sky od Avon z czasem na ubraniach ulatnia się w połowie, znikają wszelkie kobiece i uwodzicielskie nuty i pozostają charakterystyczne dla męskich perfum. Jakie było moje zdziwienie, gdy powąchałam na następny dzień kurtkę. Myślałam, że może w jakiś sposób perfumy męskie przeszły na moje uranie. A tu taka niespodzianka, szczerze mówiąc nigdy się z czymś takim nie spotkałam.
Ogólnie zapach  Surreal Sky bardzo polubiłam, za tajemniczość i zmysłowość. Wolę jednak używać go na ciało, gdzie nuty zapachowe nie robią takich ,,rewolucji”. Zdecydowanie odradzam go stosowanie na ubrania.

Czy Wy spotkaliście się z taką sytuacją? Czy zapachy inaczej pachną na Was a inaczej na ubraniach?

Zdecydowanie bardziej pasuje mi perfum Atraction for her – jeśli jesteście ciekawi recenzji zapraszam tutaj klik

6 komentarzy do “Surreal Sky – woda toaletowa od Avon”

  1. No szkoda że robi taką niespodziankę, bo nie lubię na sobie męskich zapachów. Ten za to wydaje się być piękny 🙂 Widzę zmiany na blogu 🙂

  2. Pingback: Pur blanca Harmony - Jak pachnie nowa Pur Blanca ? — Naturalnie Piękna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *